Jump to content

"Kawaii" Dedirten 20 Kısa Saçlı Anime Karakteri

asci

Önerilen İletiler

Şimdik "Kawaii" bilindiği üzere şirin tatlı gibi anlamı olan bir kelimedir. 

Lakin şu listede "Kawaii" diye nitelendirebileceğim toplasan 5 karakter çıkmaz. 

Kısa saçın genelde anime karakterlerine şirinlik yerine bir asilik kattığını düşünen var mıdır bilmem ama ben o kesimdenim. 

Ayrıca Ay savaşçısından Ami Mizuno listeye alıp da Haruka Tenou gibi bir hatunu koymamak büyük bir ayıptır. Zira ay savaşçısından birisi listeye girecekse Haruka olur diye düşünmüştüm.

Listeyi sevmedim daha doğrusu kawaii bulmadım yine de emeğinize sağlık.

Listede kısa ve uzun saçla gördüğümüz anime karakterleri varken ne bileyim aklıma ilk gelen misal canımız kanımız Hinata Hyuga yoktu.

Veya Elfen Lied - Lucy, Ouran Highschool Host Club - Haruhi, Nana Osaki, Bleach - RukiaAnother - Misaki, aman kısaca liste çok eksik bence bu haldeyken listeye liste bile demiyorum ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

oo 1. ve 10. tokyo kız meslek lisesi animesinden :D  bir an sao dan karakter göremicem diye çok korktum , çok şükür varmış :D aslında listeye 2-3 isim daha eklenebilirdi :D kagura olabilirdi yuri yuri

Şimdik "Kawaii" bilindiği üzere şirin tatlı gibi anlamı olan bir kelimedir.  Lakin şu listede "Kawaii" diye nitelendirebileceğim toplasan 5 karakter çıkmaz.  Kısa saçın genelde anime karakterlerine şi

Liste fena değil :) Kısa saçlı kawai kız diyince aklıma Mogami Kyouko geliyor. Gerçi kızın kendisi kawai :D Çok tatlı ya :D Kısa saç olarak Mikasa falan koymuşlar bence o kadar kısa değil saçları ya

Posted Images

• 3 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.