Jump to content

"Kawaii" Dedirten 20 Kısa Saçlı Anime Karakteri

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

oo 1. ve 10. tokyo kız meslek lisesi animesinden :D  bir an sao dan karakter göremicem diye çok korktum , çok şükür varmış :D aslında listeye 2-3 isim daha eklenebilirdi :D kagura olabilirdi yuri yuri

Şimdik "Kawaii" bilindiği üzere şirin tatlı gibi anlamı olan bir kelimedir.  Lakin şu listede "Kawaii" diye nitelendirebileceğim toplasan 5 karakter çıkmaz.  Kısa saçın genelde anime karakterlerine şi

Liste fena değil :) Kısa saçlı kawai kız diyince aklıma Mogami Kyouko geliyor. Gerçi kızın kendisi kawai :D Çok tatlı ya :D Kısa saç olarak Mikasa falan koymuşlar bence o kadar kısa değil saçları ya

Posted Images

Yani illa kısa saçın yakıştığı ve biraz öylede şirin duran düşünürsem Yona ve Shirayuki var bence. İkisi de kızıl saç olduğundan mıdır nedir sevimli duruyor iki saçlada. Ama Shirayuki'nin de, Yona'nın da saçları mangada biraz uzamaya başladı ve uzayan saçla gözüme daha asil ve güzel gözüktüler. Kısa saçtan nefret ederimde sadece rahatlığı var bence. O yüzden anime karakterlerinde de Sakura ve Mikasa dışında yakışanı havalı duranı görmedim pek. Ha birde Rukia var onu hiç uzun saçla düşünemiyorum yakışmaz kesinlikle Rukia, Mikasa, Sakura bunlardan başka kısa saçın karizma kattığı karakter görmedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Yukihara Furano yok •—•

Rukia Kuchiki yok •—•

Mikasa ve Touka şirin değil geç onları T_T

Ve Misaki Mei... O KIZI NASIL EKLEMEZSİNİZ!?!?!

Vollah benim kız haremindeki en beğendiğim kızdır Yuki Nagato ve Rei Ayanami ile birlikte.

Yani şu tipe bakın:

Spoiler

latest?cb=20120328122456

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.