Jump to content

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

asci

Önerilen İletiler

shukufuku ne demek?

Şukufe dermiş gibi aksskajsjs bebekken şukufe diyerek dillenmişim ilgimi çekti :D

wiktionary'den merak edip bende baktım mutluluk göstergesi,mutluluk duası ve kutsama gibi anlamları var.bana kutsama gibi geldi.hani mükemmel dünyanın kutsaması gibi.bu arada şukufe diyerek dillenmek nedir ya bende wiktionary diyerek dillenmişim galiba :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heryerde ecchi var gelse şöyle death note kuroshitsuhi yada gangsta gibi bi animede izlesek. Tamam yani çokda şey değilde ecchi arada bi olsun ama her sahnede kızın yüzü yerine değişik yerlerini odak noktası haline getirmişler bari bunu yapmayın .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heryerde ecchi var gelse şöyle death note kuroshitsuhi yada gangsta gibi bi animede izlesek. Tamam yani çokda şey değilde ecchi arada bi olsun ama her sahnede kızın yüzü yerine değişik yerlerini odak noktası haline getirmişler bari bunu yapmayın .

yeni çıkan ecchilere baktın mı bu sefer daha az sapıklık var eski ecchilere göre en azından şimdilik[emoji28]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeyi mangayı bilmemde shukufuku kelimesi bana çok komik geliyor. Çok iyi küfür veya aşağılayıcı kelime olur bundan :) Anlamı bereket, kutsama falanmış ama sanırsın shut the fuck up :) Çokta shukufuku :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.