Jump to content

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Sinsine

Önerilen İletiler

Zaten bir baktım başka biri çeviriyor. Bütün çevirmenlere haber saldım 11 çevirmen 11 bölümü çeviriyoruz  :lol:  :lol:

Eyvah elimizi çabuk tutalım o zaman :p Seri kaliteli bir şekilde çevrilsin de kim önce çevirdi kim sonra çevirdi hangi fansub çevirdi hiç önemli değil :) Hepimize kolay gelsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Yojouhan Shinwa Taikei Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Romantik Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2010 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine) Öz

1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Evet bir süre önce Barış adminin söylemesi sonucu el atma kararı almıştım ama başka eski seriler ve günceller olunca yavaş ilerliyordu. Bir de ilk bölümü açıp satır uzunluklarını görünce biraz canım s

İnidireyimde izleyeyim 3'ncü bölümü, teşekkürler :LTkJN9u: Seri bitince altyazıları bana gönderir misin Jansetçim -_-

Bu arada animenin ending şarkısıda çohoş ; ;)

Bölümlerin son iki satırında sıradaki topluluk ne olacak acaba diyorum :D Evet endingi ben de çok sevdim :) Ni dimeks efenim.. Tabii ki de gönderirim... (gönderebilir miyim ki bi sorayım :LTkJN9u: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümlerin son iki satırında sıradaki topluluk ne olacak acaba diyorum :D Evet endingi ben de çok sevdim :) Ni dimeks efenim.. Tabii ki de gönderirim... (gönderebilir miyim ki bi sorayım :LTkJN9u: )

Mahjong veya Shogi topluluğuna katılıyor olmasın :D Edebiyat veya anime topluluğuda olabilir :P Tiyatro/Sinema, Bisiklet ve Serbest uçuş topluluklarından ekmek çıkmadı bizimkine. İşin enteresan yanı Akashi hepsinde de iyiydi, sanırım Akashi'de kendinin zıttını görüyor ve daha da bağlanıyor :D Kime soracakmışınız acaba lütpen niçın :D

Bu arada ana karakterin niye ismi yok, watashi ne allasen, yoksa çift karakterlide ozu onun karanlık tarafı mı diyeceğimde, ozu çöpçatan tanrısının yarattığı bir şeydi değil mi veya zaten var olan biri miydi janset :P birde ozu çok kafa birisi ama bizimkinin hem dostu hem de düşmanı : :D

Watashi 2 yıl geriye dönüyor ama yine bir şey değişmiyor, aynı fiyaskolar :D

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Arcadia Fansub adına 4'ü şimdi koydum. 1 Bölüm çeviren çevirmen ağır ingilizceden dolayı başka istemiyor :/ 5. yi de yakında koyacağız inşallah :D

Ne o yarış mı, siz yokken ben Janset'ten istemiştim çevirmesini :P Ayrıca ayrı ayrı kişiler yaparsa bütünlük bozulur ve kalite azalır. Halbuki o kadar çevrilmemiş seri var :(

Neyse izleyenler karar verir zaten ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevrilmemiş animeler bölümünde Janset'i görmüştüm bende heycanlandım gelcek gelcek diye. Bayağı uzun bir süre gelmedi bari bizimkiler el atsın dedim... Memlekette hiç mi kaliteli anime sever insan kalmamış :'(

Evet bir süre önce Barış adminin söylemesi sonucu el atma kararı almıştım ama başka eski seriler ve günceller olunca yavaş ilerliyordu. Bir de ilk bölümü açıp satır uzunluklarını görünce biraz canım sıkılmıştı... :P Ama alışınca animeyi sevdim ve çevirisi daha kolay hale geldi... 4 ve 5 de yakında gelir  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Arcadia Fansub adına 4'ü şimdi koydum. 1 Bölüm çeviren çevirmen ağır ingilizceden dolayı başka istemiyor :/ 5. yi de yakında koyacağız inşallah :D

Bir göz atayım dedim, çevirdiğiniz 4 bölümünde altyazı font'u farklı, hele ilk bölümün ki zor okunuyor boyutundan dolayı :( Önerim, altyazıları tek font yapıp yüklemen...

Nedense Helvetica fontunu seviyorum ben :) bildiğin düz yazı ama gözüme hoş geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.