Jump to content

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Sinsine

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Yojouhan Shinwa Taikei Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Romantik Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2010 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine) Öz

1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Evet bir süre önce Barış adminin söylemesi sonucu el atma kararı almıştım ama başka eski seriler ve günceller olunca yavaş ilerliyordu. Bir de ilk bölümü açıp satır uzunluklarını görünce biraz canım s

10'ncu bölümü şimdi izledim. Psikolojik durumu üzerinden yardırmış watashi, gerçektende bu bölüm animenin isminin hakkını vermiş.

Bilim-kurgu, simya, paralel evrenler ve Psikolojiye el attı watashi.

Aklımda kalan bazı deyimler güzeldi;

Kitap okumayı bırak, şehre in.

Erkekler mutfağa göre yaratılmamıştır.

Ders çalışma isteğimi, Schrodinger'in denklemi durdurdu. (Burada baya güldüm)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10'ncu bölümü şimdi izledim. Psikolojik durumu üzerinden yardırmış watashi, gerçektende bu bölüm animenin isminin hakkını vermiş.

Bilim-kurgu, simya, paralel evrenler ve Psikolojiye el attı watashi.

Aklımda kalan bazı deyimler güzeldi;

Kitap okumayı bırak, şehre in.

Erkekler mutfağa göre yaratılmamıştır.

Ders çalışma isteğimi, Schrodinger'in denklemi durdurdu. (Burada baya güldüm)

Aslında bunların hepsine ÇN yapıp "siz ona bakmayın" yazacaktım ama bir çevirmen olarak kişinin hayal dünyasına olan saygım sonsuz... 

11 bitti.. Sonu çok sevimliydi bence... Spolaşırız burdan :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu Ozu tam bir villain karakter; "O, gidip öldürsen de asla durdurulamayacak türden bir adamdır" lafı çok iyi özetlemiş onu.

Sonu güzel bitti, watashi'nin dediği gibi; "Başarılı bir aşk hikayesini dinlemekten daha sıkıcı bir şey daha yoktur."

Kısacası, açıkcası, dürüstçe söylemek gerekrse, işin aslı, dolandırmadan söylemeliyim ki...Her şeyin yerli yerinde olduğu güzel bir hikayeydi watashi ile üzüldük, onunla beraber bunalıma girdik, acılar çektik ve sevindik :smile_oleyo:

Emeği geçenlere çok teşekkürler, özellikle çevirmenimiz Janset'e ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu Ozu tam bir villain karakter; "O, gidip öldürsen de asla durdurlamayacak türden bir adamdır" lafı çok iyi özetlemiş onu.

Sonu güzel bitti, watashi'nin dediği gibi; "Başarılı bir aşk hikayesini dinlemekten daha sıkıcı bir şey daha yoktur."

Kısacası, açıkcası, dürüstçe söylemek gerekrse, işin aslı, dolandırmadan söylemeliyim ki...Her şeyin yerli yerinde olduğu güzel bir hikayeydi watashi ile üzüldük, onunla beraber bunalıma girdik, acılar çektik ve sevindik :smile_oleyo:

Emeği geçenlere çok teşekkürler, özellikle çevirmenimiz Janset'e ;)

Sonunu ben de sevdim ama bir an Ozu'yu kurtardığı köprü sahnesinde "Ahanda niyeti bozdu dediydim" :P 

Ozu'yu son bölümlere doğru sevmiştim ben yaa... Pek romantikmiş meğerse... Hahaha Hala o hastane odasındaki yanaklarının kızarması gitmiyor gözümün önünden  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize, bileğinize, kolunuzu, gözünüze sağlık yapımda yayında emeği geçenlere teşekkür eder gözlerinden öperim :LTkJN9u: 

Buradan köyde ki amcamlara da selam ederim  :smile_oleyo:

Animeyi izledin mi ondan haber ver, merak ediyorum bu seri hakkındaki engin görüşlerini :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Animeyi izledin mi ondan haber ver, merak ediyorum bu seri hakkındaki engin görüşlerini :P

Hayır izlemedim  :whistling: Ama izlemeyi düşünüyorum başlarsam haber ederim  :D Kaç aydır anime izleyemiyorum yaa bakalım bu değişik geldi başlarım sanırsam  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.