Jump to content

( 11 / 11 ) Yojouhan Shinwa Taikei

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Yojouhan Shinwa Taikei

Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Romantik

Bölüm Sayısı : 11 / 11

Yapım Yılı : 2010

Çevirmen : jans09

Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Bir sonbahar akşamı, bir üniversite öğrencisi, bir ramen standında kendisini çöpçatanlık tanrısı olarak tanıtan garip kılıklı bir adamla tanışır. Bu tanışmadan sonra üniversitede geçen son iki yılının toz pembe olmasının çok tersinde olduğunu fark eden genç aslında olması gereken aşk hayatı ile ilgili, sefil ve bir o kadar da ikiyüzlü arkadaşı Ozu ile farklı denemelerde bulunmaya başlayacaktır. Asosyal kişilik Akashi-san'a olan ilgisi ve aşk hayatı ile ilgili ilginç çıkarımları olan bu öğrencinin, üniversite hayatının uzay-evren bükülmesi sonucu, öğrencilikteki üçüncü yılı değişik yorumları ile izleyiciye sunuluyor.

Klasör Linki
This is the hidden content, please
logo.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Yojouhan Shinwa Taikei Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Romantik Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2010 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine) Öz

1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Evet bir süre önce Barış adminin söylemesi sonucu el atma kararı almıştım ama başka eski seriler ve günceller olunca yavaş ilerliyordu. Bir de ilk bölümü açıp satır uzunluklarını görünce biraz canım s

Ohh alırım bir dal beklediğim çevirilerden, baştan mı çevireceksiniz. Ana karakter susmuyor hiç ama gambatte Janset-chan. Myanimelist puanı da baya yüksek, böyle bir animeyi fansublamak havalı olur ;)

Evet baştan çeviriyorum... İlk aşamada sen de biliyorsun ki çok vıdı vıdı ettim ama insan alışıyor.. hatta ilginç bir şekilde konuşmasına uyumlu bir hızla yazdığımı fark ettim :P 

Konusu çok orijinale benziyor bazen beyin yanacak gibi  :lol: Gelsin bakalım :D

Çok ilginç.. İkinci bölünü çevirirken nasıl yani dedim ve konuyu anladım... Yukarıda ki özette anlatmaya çalıştım ama izleyince sizin de aklınıza yatacak özetleme stilim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk 2 bölümü senin çevirin ile izledim şimdi, seviyorum bu tarz animeleri. İzlerken aklıma Bakemonogatari animeside geldi, tatami galaxy mangası ondan 1 yıl önce çıkmış, Senjougahara ve Araragi karakterleri gibiler bizim ikili :D

Bu arada Akashi'nin o soğuk tavırları ve laf sokuşları çok güzel :)

Bazı yerlerde konuşmalara/altyazıya yetişemiyor insan, durdurup veya ileri geri alıp izlemek lazım, esprileri kaçırmamak ve notları görmek için :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla Arcadia Fansub olarak bizde çeviriyoruz da bizim çevirmen tembel :P Herkesinde çevirdiği başka animeler olduğu için, ayrıca herkesin ingilizcesi de buna yetmediği için çeviremiyoruz. İyi çalışmalar :D

Teşekkürler, siz de devam edecek olursanız size de iyi çalışmalar ve kolay gelsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.