Jump to content
Türk Anime TV Forum
Kyouka Suigetsu

Umibe no Onnanoko

Önerilen İletiler

umibec.png 

Çok seks içerir! 

Yazar & Çizer: Inio Asano

Tür: Dram, Psikolojik, Seinen, Hayattan Kesitler, Romantizm

Bölüm Sayısı: 2 Cilt / 20 Bölüm

Manga Durumu: Tamamlandı

Okuma Biçimi: Sağdan Sola

Konu: Sevdiği erkek tarafından reddedilince duygusal bir yıkıntı haline gelen Koume, bunu atlatabilmek için uzun zamandır ona aşık olan Kosuke ile duyguların olmadığı bir seks partnerliği kurmaya karar verir. Ama bu tür bir ilişkinin hem kendileri hem de çevrelerindeki insanlar için beklenmedik sonuçlar doğurduğunu çok geçmeden ikisi de fark eder.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne mangaydı be...

İngilizce bilmeyip manga okumaktan hoşlananlar çok şanslı çünkü Türkçe'ye çevrilmiş. Böylesine bir manganın Türkçe'ye çevrilmiş olması çok güzel.

Hatırlıyorum hala son volume İngilizce'ye çevrilene kadarki bekleyişimi, merakımı...

Karakterler küçük olmasına rağmen çok ağır bir havası var bu manganın ve aslında Asano İnio'nun tarzı bu. Oyasimu Punpun da benzer bir şekilde çocuk bir baş kahramana sahipti.

Çizim tarzı çok orjinal ve kaliteli bknz:

Spoiler

a_girl_by_the_sea_144-145.png

Söylenecek pek bir şey yok aslında. Sessiz sakin bir manga. Okuyunuz, okutturunuz efendim. 

Unutmadan çevirenlerin de ellerine sağlık.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu seride uzun boylu gözlüklü bir kızla aksi bir çocuk sevgili oluyordu o çifti çok tatlı bulduğumu hatırlıyorum.

Ana karakter Oyasumi Punpun'da ki Seki'nin aynısı. Sanırım Asano İnio'nun her serisinde bu tipte bir karakter var :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok