Jump to content

One Piece World RPG

Tzu-kun

Önerilen İletiler

post-7507-0-81269700-1446135894_thumb.jp

One Piece World ekibi olarak ilk oyuncularımızı açık beta için bekliyoruz! Herkes davetlidir, Role Play daha önce hiç yapmadıysanız, hatta belki ne olduğunu bile bilmiyorsanız bile yinede davetlisiniz. Ne demişler: Bilmemek ayıp değil, öğrenip oynamamak ayıp!

RP Nedir?
Role Play (kısaca RP), kurgulanan evrende bir karakter oluşturarak, kendi hikayenizi yazabilme imkanınız olan bir forum oyunudur. Belirli sistemler dahilinde yazdıkça karakterinizi güçlendirme imkanı sağlarsınız, bu açıdan bakıldığında MMORPG oyunlarının yazıyla oynanan versiyonu demek daha doğru olur. 

http://onepieceworld.roleplaylife.net/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılırdım da pek bilgim yok One piece hakkında arabasta'da kalmıştım devam edecektim.

O Timsah lakaplı elemanı bulma dövme muhabetleri bıkkınlık vermişti çok iyi gidiyordu oraya kadar ara vereyim dedim sonra okuldu filandı uzun zamandır bir şey izleyemiyorum ama bu yaz hepsini yok etmeyi düşünüyorum :)

Şimdi One Piece kurgusunu bilen adam beni burada yer gibi len :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında çok da düşündüğünüz gibi değil, one piece evreni ile temel bilgileriniz rpgye başlamaya yeterli bilemediğiniz yerde de yardımcı oluruz :)

Not: WookiePie admin daha bitmedi diyerek beni dövdü ve siteyi kapattı şuan. Belli bir süre vermeyelim ama en kısa sürede Role play başlıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında çok da düşündüğünüz gibi değil, one piece evreni ile temel bilgileriniz rpgye başlamaya yeterli bilemediğiniz yerde de yardımcı oluruz :)

Not: WookiePie admin daha bitmedi diyerek beni dövdü ve siteyi kapattı şuan. Belli bir süre vermeyelim ama en kısa sürede Role play başlıyor.

Düzenlememiz gereken kısımlar vardı, onları hallettik. Şuan açık beta sürecine girmiş bulunmaktayız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ay ne güzelmiş bu böyle,hiç RP oynamadım ama boş zamanlarımda denesem mi napsam, home office şeklinde çalışınca insan tüm gün evde bir uğraş arıyor  :rolleyes:  eh yılların OP takipçisi olarak çok çekici göründü gözüme. Napıyoruz? Üye olunca siteye kendiliğimden çözer miyim olayı? Bir de sürekli mi oynamak gerekiyor düzenli olarak?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, öncelikle sizi aramızda görmek bizi mutlu eder. Temel olarak olayları anlatıcak olursam. Siteye üye olduktan sonra, öncelikle bir arkadaş bulmanız gerekli, tanıdığınız biri olabilir yada sitede tanıştığınız eşsiz biri olabilir bu kişi. Ardından karakterlerinizi bu konuya göre yaratıyorsunuz, tabi eğer karakteriniz eşya, bir şeytan meyvesi yada size yoldaşlık edecek bir pet sahibi ise öncelikle onları onaylatmalısınız. Bu kısa işlemlerin ardından karakter kağıdınızı oluşturup seçtiğiniz denizde bir role play konunusu açmalısınız. Daha detaylı yardım almak için üye olduğunuzda açılan chatboxtan yada skypeden bize ulaşabilirsiniz :)

Not: Evet düzenli olarak yazmalısınız bir mazeretiniz olmadıkça.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, genel olarak anladım başlangıcı. Önce siteye üye olup gözlem yapmak için biraz takılabilir, o arada eş bulup karakterimi tasarlayabilirim sanırım, girer girmez bir şeylere başlama zorunluluğumuz yok gibi. Oynayamayacağıma karar verirsem üyeliğim sıkıntı yaratmaz diye umuyorum  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.