Jump to content

Misafir

Önerilen İletiler

Hepinize merhaba arkadaşlar ^^

Ben Akif. 17 yaşındayım ve genelde doğum tarihlerini sallarım. Ama doğum günüm 19 kasım. :smile_oleyo:

İmla polisiyim.

Polisim ama soyguncuyum.

Payday hayranıyım. The Heist de, 2 de mevcut bende. Garrys Mod ve Counter Strike; Global Offensive oyuncusu da olduğum doğrudur. Diğer hedeflerim de TESV: Skyrim ve H1Z1.

Ehem animeleri bir iki gün önce bir arkadaşımdan öğrendim. Manga da anime tarzı çizgi roman anlamına geliyormuş  ^_^

Ehem kullanıcı adım ve fotoğrafım şu anlama geliyor, Payday: The Heist'teki soygun ekibinde 4 kişi vardır, Dallas,Wolf,Chains,Hoxton. Bunlardan sonuncusu Hoxton, Payday 2 de yer almıyor. Sebebi iki oyun arasında senaryoda FBI tarafından yakalanması. Sonra Hox yerine Houseton (hüystın diye okunuyor) geçiyor. Sonra bunlar Hox'u kurtarıp yollarını ayırıyorlar(sanırım).Sonra bu Hox 2. oyunda resmimdeki maskeyi takıyor. Oynanabilir karakter olduğunu duymuştum.

Daha fazla(ve aksiyonlu) bilgi için:

Biraz gülmek isterseniz diye :S

Ehem wattpad hesabım var. Dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda bir Payday Fan-Fiction'u çıkarmayı düşünüyorum zaten.

Ne derler bilirsiniz, müzik ruhun gıdasıdır. Ben de ruhumun özetini çıkardım. Bu kadar mükkemel bir özet arasam bile zor bulurdum  :huh: Sakin sakin giderken silahları çıkarıp "Get down on the ground!" diye bağırmak çok güzeldi. Teşekkürler Viklund.

Hımm... aklıma şimdilik birşey gelmiyor. Rica etsem tanışırken kendisine hitap etme şeklim hakkında fikir verebilir mi ^^

tumblr hesabım vardı galiba... aham evet buldum. Ya aslında ben biraz takıntılıyım. Bir yerde nickname değiştirince diğer heryerde değiştiriyorum. Mükkemeliyetçiyim biraz. tumblr hesabımı buldum ama bomboş. Bana takip edilebilecek bloglar önerirseniz sevinirim ^^

İşte bu da tumblr hesabım.

Aklıma daha başka bir şey gelmiyor.

Aaa kendimden bahsederken animeleri unuttum. Evet animeye Naruto ile başladım. Tam 3 gün önce. Hala da başka anime izlemedim. 

Şu an da Fruko gazoz içerek de bu konuyu yolluyorum.

Ehem merhabalar  :whistling:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Death Note ile başla. Ben öyle yapmıştım.

hoşgeldin  keyifli forumlar ^_^

Hoşgeldin Akiff

Genelde Naruto ile başlıyor artık çoğu kişi hmm sana Fullmetal Alchemist ,Nanatsu No Taizai yi öneririm :D

Adım Mehmet 18 yaşındaym istediğn gibi hitap edebilirsin bana ^^ [Holy-Mehmet vs vs fark etmez :D ]

hmm kendimi uzunca anlatırdım ama senin tanışma yerin burası hihihi

hmmmm birde merak ettiğin birşey felan olursa P.M atman yeterli bana ^^  Edit:1 alttaki kişiye P.M den soru yağmuruna tutabilirsin ^^ cevaplcıakdır  hihihi ^^ iyi birisidir kendisi ^^

Steamdan arkadaş eklersen kabul ederimm bu arada spoiler içine koyarım eklersin ^^

Steam:
1.Hesap:MrHolySpirit
2.Hesap:MrHolySpiritV2

3.Hesap:MrHolySpiritV3

Forum Kurallarını okuamyı unutma :)

Burdan
----------------------
Burdan ise imza kurallarına bakabilirsin

Burdan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Akif. :d Bana hitap şeklin önemli değil Pelin veya Mizuki veya bilemiyorum =-= abla, nee-san vb. fln bunlara hiç gerek yok. -,- Teşekkürler.s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.