Jump to content

Ana karakterleri kötü olan animeler

typerion

Recommended Posts

• Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aslında tam olarak bu kategoride değil,hatta acınası derecede zarar ziyan bir insan WataMote'nin manyak Kuroki'si, ama yine de yazmak istedim  :D  Sürekli içinden insanları kötüleyip pis pis şeyler sö

Aahah şimdi ben bunu yazıp ayrılıyorum diyordum. :D 

Direk aklıma Lelouch vi Britannia  geldi. :D

Aslında tam olarak bu kategoride değil,hatta acınası derecede zarar ziyan bir insan WataMote'nin manyak Kuroki'si, ama yine de yazmak istedim  :D  Sürekli içinden insanları kötüleyip pis pis şeyler söyleyip aşağılaması beni benden alıyo  :lol2-onion-head-emoticon:

Asıl konuya dönersek hmm aslında lulu'yu ben çok severim ama Zero olarak biraz kötü bir yanı vardı bence, yirimm o kötülüğü binn  :admire-onion-head-emoticon:

Mirai Nikki -sonunu saymazsak- ana karakteri Yuno psiko işte  :blink:  (Higurashi no naku koro ni'yi de sayabiliriz aynı sebeplerden ötürü)

Sonra bi bakıma Black Lagoon'un ana karakterleri bildiğin modern korsanlar, yer altı dünyası adamları, kötü işler yapıyorlar -sempati duyuyorsun evet hasta olduğum karakterlerdendir Revy- ama suçlular  :blink:

Sonra Haruhi Suzumiya, bildiğin ağzına ağzına vur gitsin...  <_<

Sonra Elfen Lied'da da Lucy var.

Jigoku Shoujo , şeytanlar kötüler akumalar  -_-

Hatta Hellsing bile bu kategoride olabilir, Alucard saf kötü bee  :D

Yani düşününce var aslında epeyce -şu an aklıma başka gelmese de- ,ama çoğunu seviyoruz ondan hiç biri bize kötü gibi gelmiyo, Kira hariç  :smile_artiz: