Jump to content

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Luluna

Önerilen İletiler

EDİT: Öncesinde yazdığım tüm dırdırı sildim yerine yenisini yazıyorum, mutlaka okuyun :D

One Shot olarak başladığım bu denemeyi gaza getirilmenin sonucu olarak devam eden bir seri haline getirmeye karar verdim,hayırlı olsun.

Okuduğu manga sayısı 10 parmağını geçmeyen biri olarak manga yapmaya çalışmak da ilginç oldu :D

Öncelikle çizimi kolay olsun diye karakter dizaynları üzerinde ufak değişiklikler yaptım. İsimler uydurma olsa da Japonca'ya aşina olduğumuz için ana karakterin adı da böyle (bkz karakter tanıtımı)

Profesyonel mangakalar bile editöre ihtiyaç duyarken benim düzgün bir anlatım çıkartmam elbette mümkün değil zaten çabuk bitsin diye araları çok doldurmadan hoppidik hoppidik sahneleri atladım , çok ani geçişler olabilir idare edin :D Aynı tipleri 100 defa çizmek çok zor ve sıkıcı, daha şimdiden gına geldi o yüzden bundan sonra büyük ihtimalle sadece önemli sahneleri çizip araları yazıyla anlatacağım, henüz düşünme aşamasındayım.

Şimdilik eldeki malzeme bu, gelecek yeni karakterler ve olay akışını hazırladım sayılır. Biraz yavaş başladı ama fena olmayacak gibi. Herkese iyi okumalar...

KAPAK

sn1d77.jpg

AD:Ayın gözleri

TÜR: Fantastik

KONU:  

Toi, tek başına hayatını sürdürmeye çalışan bir gençtir. Uykunun uğramadığı bir gece dışarıyı izlerken, uzaktaki bir binanın tepesinde görmemesi gereken bir gölge fark eder. Bu genç adamın kendisini gördüğünü anlayan kişi bir sıçrayışta açık pencereden içeri atlar ve göz göze geldiklerinde Toi’nin gözlerine kara bir büyü koyup gecenin siyahına karışır. Neler olduğunu bile anlamadan Toi karanlık köşelerde yaşayan her türlü mahluğu görebilme yeteneği kazanır ancak karşılığında hayatı alt üst olur. Eski sıradan hayatını geri alabilmek için kendisine bunu yapanın peşine düşen Toi, daha sonrasında kendini karanlık ve aydınlığın sınırındaki sıra dışı bir savaşın ve maceranın ortasında bulacaktır.

BÖLÜM 1

Spoiler

Sayfa 1

r90pll.jpg

Sayfa 2

255uf4h.jpg

Sayfa 3

23u7va1.jpg

Sayfa 4

2uhny44.jpg

Sayfa 5

3023xvn.jpg

Sayfa 6

1zz24pv.jpg

Sayfa 7

2jfzozo.jpg

Sayfa 8

33oit0w.jpg

Sayfa 9

2gujgk9.jpg

Sayfa 10

2mynbid.jpg

Sayfa 11

iks3lhi7.jpg

http://i64.tinypic.com/ruoh2c.jpg

Sayfa 12

71mgdw.jpg

Sayfa 13

2q0qbk3.jpg

BÖLÜM 2

Spoiler

a>

q7rycjfq.jpg

Sayfa 1

arvkq4dh.jpg

Sayfa 2

2942incii8648110.jpg

Sayfa 3

ir2jbddz.jpg

Sayfa 4

i56do94y.jpg

Sayfa 5

gvj32vmx.jpg

Sayfa 6

y5jlub2q.jpg

Sayfa 7

goxlnjam.jpg

Sayfa 8

fhcd4gzf.jpg

Sayfa 9

g4lkvfsr.jpg

Sayfa 10

yedobb6l.jpg

Sayfa 11

uaa3htgd.jpg

Sayfa 12

9omumiy8.jpg

Sayfa 13

lzwtve2d.jpg

Sayfa 14

9r6wl4jm.jpg

Sayfa 15

e6kejygx.jpg

Sayfa 16

r2vuqekm.jpg

Sayfa 17

d3xeecnk.jpg

Sayfa 18

g9wutol2.jpg

Karakter Tanıtımı :P

9rzfcqdl.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

EDİT: Öncesinde yazdığım tüm dırdırı sildim yerine yenisini yazıyorum, mutlaka okuyun :D One Shot olarak başladığım bu denemeyi gaza getirilmenin sonucu olarak devam eden bir seri haline getirmey

Sorun çözüldü, resimler eklendi.  Çizerim demiştim  Ya akıl küpüü  Sen demesen görmemiştim bile o seçeneği ben, yaptım dediğin gibi oldu  Sorunsuz resimler yüklendi en azından şimdilik. Bir de h

Deeevam, deeevam, deeevam!!!! Süper!

Çok etkilendim !!! Gerçekten devam et lütfen en azından yazarak devam et çizemem diyorsan yani lütfen devamı gelsin yaa. one shot ama getirsen olmaz mı ? Başka şekilde..T.T Neden hayat one shot olmaya zorlanmış bir manga neden... :smile_artiz:  :head1:   Bu arada Dolunay'ı çook severim :D harika*-* ve isim seçimin beni okumaya itti xD  ismini çok beğendim. Ben genel olarak her şeyi beğendim ya çizimlerini de. Yazık olmuş imkansızlıklardan bıraktım demişsin. :/ Emeğine sağlık.

Devamını isterdim ama ne yaparsın. -,-''

Off konu silindi veya kilitlendi sandım. -_- Yazımı gönderemeyince meğer çıkış yapmış. :') Gene ve fark etmeden. :') Öyle yani devamı bir şekilde gelse keşke çok isterim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cok begendim bence cok basarili :D

Sevindim  -_-

Çok etkilendim !!! Gerçekten devam et lütfen en azından yazarak devam et çizemem diyorsan yani lütfen devamı gelsin yaa. one shot ama getirsen olmaz mı ? Başka şekilde..T.T Neden hayat one shot olmaya zorlanmış bir manga neden... :smile_artiz:  :head1:   Bu arada Dolunay'ı çook severim :D harika*-* ve isim seçimin beni okumaya itti xD  ismini çok beğendim. Ben genel olarak her şeyi beğendim ya çizimlerini de. Yazık olmuş imkansızlıklardan bıraktım demişsin. :/ Emeğine sağlık.

Devamını isterdim ama ne yaparsın. -,-''

Off konu silindi veya kilitlendi sandım. -_- Yazımı gönderemeyince meğer çıkış yapmış. :') Gene ve fark etmeden. :') Öyle yani devamı bir şekilde gelse keşke çok isterim.

O kadar hevesle yazmışsın ki devam etmezsem rüyalarıma girermişsin gibi bir hisse kapıldım  :beaten-onion-head-emoticon:  Teşekkür ederim, bu kadar beğenmen beni mutlu etti.

imkansızlıktan kastım manga çizmek için gerekli kalem kağıt çeşitleri ve arka plan zımbırtılarının Türkiye'de bulunmaması, fotoşop kullanıp yapsam olur normalde  :blink: 

Ne yazık ki o kadar çok vaktim yok -  iş güç T_T -,e yapmışken özenmek de gerek,zaten konunun ne olduğunu hatırlamıyorum nasıl devam edeceğimi de inan hiç düşünmedim  :depressed2-onion-head-emoticon:  ama aklıma geldi de dediğin gibi yazarak devam edip sadece önemli kısımların çizimlerini yapıp eklersem visual novel gibi bir şey belki olabilir  :blink:  Bir düşüneyim ben  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Resmen gaza getirdin  :shock2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevindim  -_-

O kadar hevesle yazmışsın ki devam etmezsem rüyalarıma girermişsin gibi bir hisse kapıldım  :beaten-onion-head-emoticon:  Teşekkür ederim, bu kadar beğenmen beni mutlu etti.

imkansızlıktan kastım manga çizmek için gerekli kalem kağıt çeşitleri ve arka plan zımbırtılarının Türkiye'de bulunmaması, fotoşop kullanıp yapsam olur normalde  :blink: 

Ne yazık ki o kadar çok vaktim yok -  iş güç T_T -,e yapmışken özenmek de gerek,zaten konunun ne olduğunu hatırlamıyorum nasıl devam edeceğimi de inan hiç düşünmedim  :depressed2-onion-head-emoticon:  ama aklıma geldi de dediğin gibi yazarak devam edip sadece önemli kısımların çizimlerini yapıp eklersem visual novel gibi bir şey belki olabilir  :blink:  Bir düşüneyim ben  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Resmen gaza getirdin  :shock2-onion-head-emoticon: 

Eheheh gaza getirdiysem ne mutlu bana. :LTkJN9u:  Gerçekten düşün bunu unuttuysan da zaten bu giriş henüz olaylar pek gelişmemiş istediğin gibi kurgularsın kimse de anlamaz bir şey. :p Eveeet rüyalarına girip seni rahatsız ederim filan. :'DD Yok öyle huylarım yoktur. :p Ben teşekkür ederim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.