Jump to content

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Amygirl

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 319
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Lucy :o Bishamondan daha mı güzel :o zevksiiiiğğğğğzzzz :D Huy meselesi olduğu için Natsu :D Tomoe mi daha yakışıklı Kokkuri san mı ?

Juvia tabiki. "Gray-sama'ya gitmeliyim" motivasyonuyla kurtulurduk. Lucy'e hiç ısınamadım zaten.   Toph vs Gaara

Keksıl moderatorümüzün önerdiği oyunu oynayacağız. Burada iki karakteri ya da bir şeyi özellikleri ile kapıştıracağız. Bu normal fiziksel güç olarak da olabilir sıfat d

Posted Images

Bir saat önce, Sabah Sisi yazdı:

Ulqi çok güçlü ama bir gözü görmesiyle ya da amaterasu ile iş başlamadan biter, pek şansı yok benim gözümde. :)
Zeref vs. Acnologia ?

Zeref şu an Acno'dan çekiniyor Acno daha güçlü Ejder savaşından dolayı çok deneyimli ama Zeref daha dövüşmeyi bilmiyor Acno'ya artistlik yaptı seni yok edeceğim diye ve Zeref'in gücü ve dövüş şekli kullandığı büyüler hakkında çok az şey biliyoruz eminim ki onun da gizli bir kozu vardır dövüşü bence Acno alır ama mangada ne olacak bilmiyorum Hiro maçı Acno'ya vermez gibi 500 küsür bölümdür Zeref de Zeref ama adamı çıktığından beri şaklabana çevirdi artık gücünü gösterme vakti geldi Zeref vs Acnologia yakındır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, Siy4hDranza yazdı:

Zeref şu an Acno'dan çekiniyor Acno daha güçlü Ejder savaşından dolayı çok deneyimli ama Zeref daha dövüşmeyi bilmiyor Acno'ya artistlik yaptı seni yok edeceğim diye ve Zeref'in gücü ve dövüş şekli kullandığı büyüler hakkında çok az şey biliyoruz eminim ki onun da gizli bir kozu vardır dövüşü bence Acno alır ama mangada ne olacak bilmiyorum Hiro maçı Acno'ya vermez gibi 500 küsür bölümdür Zeref de Zeref ama adamı çıktığından beri şaklabana çevirdi artık gücünü gösterme vakti geldi Zeref vs Acnologia yakındır.

Ama soru sormamışsın ki Cry T^T

Ben soruyorum o zaman düzenlersen cevap veririm T-T

Halibel vs Kisame savaşsalar kim alır -w- ? ~ Sanırım Espadalar ve Akatsuki'yi tek tek sorcam Cry T^T ~

Spoiler

latest?cb=20150827053329

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Esora yazdı:

Ama soru sormamışsın ki Cry T^T

Ben soruyorum o zaman düzenlersen cevap veririm T-T

Halibel vs Kisame savaşsalar kim alır -w- ? ~ Sanırım Espadalar ve Akatsuki'yi tek tek sorcam Cry T^T ~

Gizle

latest?cb=20150827053329

Halibel uçurur  Kisame'yi, Bleach'de güç olayı Narutodan daha öte ve  animede böyle bir şey geçmese de vikide Halibel'in vaste lord olduğu yazıyor.

Benim sorum da şu olsun Kamina Reiz mi yoksa Yetişkin Simon mu daha iyi bir karakter.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.