Jump to content

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Amygirl

Önerilen İletiler

Nyazomi-, 3 dakika önce yazdı:

Aomine Daiki~

Hmm...

Mayushi ( Steins ; Gate ) vs. Kurisu  (Steins ; Gate)

neyine göre? anlamadım. kurisu dicem ben, Mayushi tatlı falan ama çok saf geliyor...

Hiyori Kazane (Sora no Otoshimono) mu yoksa Naruto mu daha yıkıcı bir güce sahip? (Hiyori'nin kim olduğunu bilen bile bulabilir miyim ki? :confused-milk-bottle-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 319
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Lucy :o Bishamondan daha mı güzel :o zevksiiiiğğğğğzzzz :D Huy meselesi olduğu için Natsu :D Tomoe mi daha yakışıklı Kokkuri san mı ?

Juvia tabiki. "Gray-sama'ya gitmeliyim" motivasyonuyla kurtulurduk. Lucy'e hiç ısınamadım zaten.   Toph vs Gaara

Keksıl moderatorümüzün önerdiği oyunu oynayacağız. Burada iki karakteri ya da bir şeyi özellikleri ile kapıştıracağız. Bu normal fiziksel güç olarak da olabilir sıfat d

Posted Images

LieWish, 21.07.2017 - 18:44 tarihinde yazdı:

neyine göre? anlamadım. kurisu dicem ben, Mayushi tatlı falan ama çok saf geliyor...

Hiyori Kazane (Sora no Otoshimono) mu yoksa Naruto mu daha yıkıcı bir güce sahip? (Hiyori'nin kim olduğunu bilen bile bulabilir miyim ki? :confused-milk-bottle-emoticon:)

Bedenen Naruto ama bir melekle insanı karşılaştırmak olmadı sanki

Seiyuu kapışması hadi bakalım^^

Ono Daisuke mi? Kamiya Hiroshi mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...
Amygirl, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Victorique > all tsunderes :D 

İkisi içinde Taiga derdim ama :D 

Kafe komedi animeleri içinde working mi blend s mi daha eğlenceli?

Blend s'i sıkılıp bırakmıştım ama tüm working serisini izledim. Cevabım belli yani :D

Baccano vs Durarara :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Blend s'i sıkılıp bırakmıştım ama tüm working serisini izledim. Cevabım belli yani :D

Baccano vs Durarara :)

durarara yı baccanodan önce izledim ama baccano nun çakması gibiymiş aslında ama baccanonun uzun olmasını isterdim genele olarak baccano daha iyi ama orta uzunlukta anime sevdiğim için  durarara dicem

hangisi best girl hestia/aiz (anime:danmachi) (ryu waifum ama pek popüler olmadığı için bu ikisini yazdım) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
nagito_komaeda, 14.06.2020 - 15:09 tarihinde yazdı:

durarara yı baccanodan önce izledim ama baccano nun çakması gibiymiş aslında ama baccanonun uzun olmasını isterdim genele olarak baccano daha iyi ama orta uzunlukta anime sevdiğim için  durarara dicem

hangisi best girl hestia/aiz (anime:danmachi) (ryu waifum ama pek popüler olmadığı için bu ikisini yazdım) 

Ais

Hangisinin dünyası daha fantastik?

One Piece / Hellsing

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuraTika, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangisinin dünyası daha fantastik?

One Piece / Hellsing

İkisini de izlemedim fakat küçük bir araştırmadan dolayı bana göre One Piece daha fantastik geliyor. diğerine baktığımızda kan emicilik günümüz insanında da var belki ıstırıp kan içmek olarak değerlendirmezsek ( ki bunu yapanlar var neyse :P )  ve  fazlaca canilik yapmayabilirler ama animedeki karakter özelliklerini parçalayıp böldüğümüzde insanların içinde barındığını görebilmekteyiz. One Piece gelince çok fazla hayali durumlar var belki güç veren meyve gibi durumlar da daha fantastik algılamamı sağlamış olabilir. Ayrıca çizimler renkli dünyalar karakterlerin mimiklerine kadar bakarsak çokta normal değil diyerek daha fantastik olanın One Piece olduğuna karar verdim ^-^ 

Hangisi daha çok ağlatmıştır. (Dramı daha ağır olan hangisidir? )

Anahana --- Clannad 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.