Jump to content

Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

logo.png

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler.

Benim seviyem şuan 41.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Benim telefon bozuk olmasaydı katılırdım da :D Su geçirdi abi ya servisde karşılamazmış madem öyle satıyorsun karşıla  :hate-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun. Telefonu yaptır biz burdayız herzaman :)

Ben 58 level olmak üzereyim :D Yaklaşık 8 seviye falan önce çok az oynamaya başladım oyunu. Hatta 51 levelken 720 madalyam vardı şimdi 600 civarı Timim de olmasa bırakırdım zaten sırf onlar için devam ediyorum. Halil abi senin oynayacağın hiç aklıma gelmezdi :D

Okadar aktif oynamıyorum bende ama boş zamanlarımda oturup oynuyorum güzelce çalıştığım için telefon sürekli yanımda bu tür oyunları oynuyorum etkili güzel bir oyun efectleri grafikleri falan çok başarılı yoksa her oyunu yüklemem telefona :) Bakalım burdan bi tim çıkarsa kurarım güzel şekilde yoksa yabancı timler sarmıyor pek. İşin içinde animeci ruhu olması gerek. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Telefonu yaptır biz burdayız herzaman :)

Okadar aktif oynamıyorum bende ama boş zamanlarımda oturup oynuyorum güzelce çalıştığım için telefon sürekli yanımda bu tür oyunları oynuyorum etkili güzel bir oyun efectleri grafikleri falan çok başarılı yoksa her oyunu yüklemem telefona :) Bakalım burdan bi tim çıkarsa kurarım güzel şekilde yoksa yabancı timler sarmıyor pek. İşin içinde animeci ruhu olması gerek. :)

Beleşe yaptılar :D Adam bize ücret alırlar demiştiler ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

logo.png

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler.

Benim seviyem şuan 41.

Şuan 11 seviyeyim grubu açtın mı ben arattım anime diye 1 grup çıktı senin mi seninse katılıcam :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.