Jump to content

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

extreme

Önerilen İletiler

Jumb Sq tarafından  4 Aralık  sayısının  kapağında  yayınlanmakta olan Yoshiaki Sukeno tarafından  çizilen  Sousei no Onmyouji  mangasına anime  adaptasyonu alacağını açıkladı

tumblr_inline_nnpq03w2NU1rj0wzz_1280.jpg

Daha anime hakkına detaylar belli değil.

Türleri :  Aksiyon , Komedi, Fantastik , Shounen , Doğaüstü  (Bir miktarda Romantizm diyelim )

Manganın Konusu İse :  ( Mangahantadan alıntıdır. )

Rokuro bir şeytan kovucu ailesinden ama şarkıcı, futbolcu veya şeytan kovucu hariç herhangi bir şey olmayı tercih eder! Yeni gelen Benio onun rekabetçi ruhunu tetiklediğinde kendi inanılmaz potansiyelini itiraf etmek zorunda kalır. Ama prestijli "İkiz Yıldız Şeytan Kovucular" - kaderlerinde evlenip en üstün ruh savaşçısını doğurmak olan iki üstün dövüşçü - unvanını aldıklarında rekabetleri bambaşka bir hal alır!

Kaynak : Viz Media   http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-19/twin-star-exorcists-manga-gets-tv-anime/.95563

Manga Türk Anime Konu Linki : http://forum.turkanime.tv/topic/14494-sousei-no-onmyouji/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusunu aşırı aşırı beğendim. :D Acaba mangasına başlasam mı, yoksa animesini mi beklesem diye düşünüyorum..  :huh: 

Animesi ne zaman gelir belirsiz.Daha belirlenmesi gereken çok şey var başla derim.Ama ingilzicesini okumucaksan biraz zor olabilir ingilizcede 16e kdr var türkçe geriden geliyor   rawlar 23 lerde

Ana karakterler çok güzel görünüyor konusunuda begendim kesin başlarım buna :D

Art olarak bu posterden daha iyi tasarlanmış çalışmalarda var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animesi ne zaman gelir belirsiz.Daha belirlenmesi gereken çok şey var başla derim.Ama ingilzicesini okumucaksan biraz zor olabilir ingilizcede 16e kdr var türkçe geriden geliyor   rawlar 23 lerde

Art olarak bu posterden daha iyi tasarlanmış çalışmalarda var 

Sınav haftası yarın sonlandığına göre, bu manga haftasonu yapılacaklar listesine ekleniiir.  :LTkJN9u:  Teşekkür ederim bu arada.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

owww :D bir an önce mangada ilerlememiz lazım animesi çıkmadan.

Bunun dışında zaten mangası ile bizi kendine hayran bırakan bir serinin animeside umarım iyi olur ^_^

Acayip merak ettim şimdi nasıl bir şey olucak bakalım.

Konu için  teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.