Jump to content

Bleach 512 Animesi

Erzasword1

Önerilen İletiler

Bleach anime serisi bittiğinden beri serinin hayranları, yeteneklerini konuşturarak manga bölümlerini animeye uyarlamaya çalışmalarına devam ediyorlar. Animasyonlarını airnaxela (Alexandria), Kuchiki Byakuya’nın seslendirmesini Karisumataicho, Kurosaki Ichigo’nun seslendirmesini MotherfuckerMr (Mister-MF)’in yaptığı ve bir ayda hazırlanan Bleach 512 fan animasyonu ile birlikte o çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Diğer pek çok hayran yapımı çalışmanın aksine Kuchiki Byakuya’nın oldukça başarılı seslendirildiğini ve bu bölüm için seçilen müzik ile birleştiğinde ortaya harika bir sonuç çıktığını belirtmeden edemeyeceğiz. Durum böyleyken aksiyon yerine diyalog ağırlıklı olan Bleach 512 fan animasyonu çalışmasını sizlere Türkçe altyazılı olarak sunmak istedik. (Bir sonraki bölüm olan Bleach 513 de Rayjii tarafından hazırlanmıştı. İsterseniz ondan devam edebilirsiniz tabii mangayı okumayanlar spoiler alabilirler.)

Alıntı: http://www.animefantastica.com/bleach-512-animesi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi ben beyenmedim T-T

Orjinalin tadını vermedi bana ... Ama idare eder .

T-T

nasıl verebilir akıl var mantık var bleachin zaman zaman bazı kusurları olsada anime ekibi en kaliteli kişilerden oluşuyordu kalabalık bir ekip ve dev bütçesi vardı sonuç çok iyiydi. 1-2 kişinin bütçesiz olarak kendi başlarına yaptığı birşey olarak değerlendirmek lazım o şekilde animasyon yapmak çok zor kendi imkanlarınla PS gibi programlarla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nasıl verebilir akıl var mantık var bleachin zaman zaman bazı kusurları olsada anime ekibi en kaliteli kişilerden oluşuyordu kalabalık bir ekip ve dev bütçesi vardı sonuç çok iyiydi. 1-2 kişinin bütçesiz olarak kendi başlarına yaptığı birşey olarak değerlendirmek lazım o şekilde animasyon yapmak çok zor kendi imkanlarınla PS gibi programlarla.

Şu şekil de açıklayım ... Kendim de çizim üzerine uğraşıyorum . Ve yetenekli olan biri nasıl tıpa tıp ichigo çizerse ve üstüne aşırı güzel efekt eklerse aynısı animasyon için de geçerlidir . Benim bildiğim animasyon da çizilerek yapılır ... Pc üzerinden tekrarlanarak yapıp renk verilir . Bütçeyle de pek bi alakası yok ... Zaten fazla kımıldamadılar . Bi yağmur efekti ve konuşma efektiyle olmaz bana kalırsa ... Üzerin de 2-3 yıl çalışıp çok güzel bişi çıkarsalardı ...

Yetenek denilen şey emektir . Bleachın orjinal çizimi de pek iyi diyildi ... Çok kolay benzetirlerdi ... Bunu yapan 1 ay daha çabalasa bleachtan da iyisi çıkardı ... Para ve maddiyatın alakası yok ... Daha iyi animasyonlar da var . Yetenekliler zaten . Bunun aynısını bi kat çabayla daha güzel yapabilirler . Bleachın çizimi kolay zaten . Sadece arka plan emek isterdi aynısı için ... Benim fikrim bu ...

Ha bi de ekliyim . Ben renklendirme vs . demiyorum . Çizimsel olarak ... Ayrıca renksel açıdan bi tek fazla kara görünmüş o hoşuma gitmedi bleach o kadar karanlık diyildi ...

Ve bütçe ile kadro konusu ise o işin uzun olması ... Yani bu arkadaşlar 5-10 dk. sürecek bi iş yapmıyolar . İşleri uzun ve çok bölüm ... Bu yüzden de kalabalıklar 8 dakikalık bi animasyon için ne bütçe ne de insan gerekir . Yeteneği olan biri paintle bile sanat eseri çıkarır .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.