Jump to content

(1/1) Major: Message (OVA)

xpector

Önerilen İletiler

75219.jpg

Anime: Major

Çevirmen:Xpector

Yapım Yılı:2010

Bölüm:(1/1)

Dakika:22-24 dk.

Kategori: Spor,Komedi,Drama,OVA

Aradan 10 yıl geçmiştir.Sakatlık sebebiyle Goro'nun atıcılık kariyerinin bitmesinin ardından defans olarak yeniden başlamaya hazırlanır.Ailesi bu kararlar nedeniyle zorluklar yaşar.Özellikle babasının neden yaşamlarında olmadığı konusunda bir şey anlamayan kızı Izumi.Goro'yu tekrar maça çıkana kadar hiçbir şey durduramayacaktır.Herşey çocuklarına bırakabileceği tek hediye için: Beyzbol!!!

Evet millet hazır seriyi bitirmişken kıyıda köşede herhangi bir parçası kalmasın dedim.Eksik olan bu OVA'yı çevirdim.Konusundan da anlayacağınız üzere 6.sezondan sonrasını anlatıyor.Bu arada video kalitesi çok iyi değil çok kötü de değil.Yapabileceğim bir şey yok çünkü bunu bulmak için bile kaç saat aradım.Herneyse bir uploaderimiz de siteye upload ederse hayrına güzel olur.İyi seyirler dilerim...

İndirme Linki: https://mega.nz/#!O4BxDawL!3YdWto-ljPaLDqKgzsg451qvtpshIRExLzSGAhJlYdA

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeğine  sağlık, tamamen bitirildi mi şimdi seri ova, special ve filmleri ile ^_^

Seriye ait bir movie ve 2 ova var toplamda.Ovalardan biri(World Series) çevrilmiş zaten sitede var.Diğeri bu.Bir tane movie kaldı işte.Onu da en yakın zamanda çeviririm inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.