Jump to content

Selam Ben Tolga Diyerek Açtı Konuyu

FliqyeP

Önerilen İletiler

Selam ben Tolga yaşım 17 lise 3te okuyorum size burada hayat hikayemi yazmıcam tabiykide :)

Sadece küçük bir anımı anlatmak istiyorum anı bile değil anıcık  :P

Çevremdeki kimsenin anime izlemediğini düşünürken birden okulda yeni tanıştığım bir arkadaşımın

Telefon wallpaper'ının anime karakteri olduğunu görünce [çokta umursamamıştım hiç aklıma gelmedi anime 

izliyor oluşu][artık kendimi çevremdeki anime izleyen tek varlık olma fikrine alıştırmıştım oysaki ]

Daha sonra anime karakteri dediğimi hatırlıyorum ve bana 45 derecelik bir açıyla bakıp hass  :smile_bilmem:

animemi izliyorsun dedi :D ben şok ##

Devamınıda siz tahmin edin her tenefüs görüşüyoruz  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime: yıllardır yalnız gençleri birleştiren kutsal unsur  :P

Hoş geldin Tolga, senin yaşında anime izleyen birini bulmak pek zor değil aslında, bu kadar tepkilenme, umutlu ol. Ben senin yaşındayken anime izleyenleri bulmuyordum, bulduklarımı anime batağına sürüklüyordum :lol2-onion-head-emoticon:  (bkz kendi arkadaş modelini kendin yap, şimdi söküp takılabilen seçenekleriyle :pretty-onion-head-emoticon:  )

Sen bi 25'e doğru demir al ve akranın birinin animeyle ilgilendiğini gör, o zaman asıl şoku yaşayacaksın, çöldeki vaha gibi.  :hot1-onion-head-emoticon:   Toplumda sinsice gizlenip yetişkin pozu verdiğimizden  :ph34r:  kimsenin kimseden haberi yok, hep poz bunlar heeeppp  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.