Jump to content

MikuMikuDance [MMD]

Red-King

Önerilen İletiler

Öncelikle merhaba arkadaşlar programımızın ismi başlıkta olduğu gibi "MikuMikuDance" 'dir.Bu program ile kendi modelinizi istediğiniz gibi hareket ettire biliceksiniz. İster dans olsun ister, ecchi görüntüler,ister ses dosyaları evet evet herşeyi bu programla yapabilirsiniz.

Öncelikle programın indirme linki;

Programda model kullanıyorsunuz dediğim gibi modelleri indirmek için bu siteden yararlana bilirsiniz ben burdan indiriyorum hepsini şahsen : ) ; 

İndirdiğiniz modelleri programın ana dosya dizinindeki "Userfile" kısmındaki "Model" adlı klasöre atıyoruz.

Daha sonra programı açtığımızda modelimizi, de "load" kısmından "Model" dosyasından bulup açacağız.

Programı nasıl kullanıcam peki derseniz,

Burdan en kolay örnek mevcut izleyebilirsiniz ;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir şeye benziyor, buna benzer bi manga yapma programı vardı - tabi o iki boyutlu- ComiPo idi adı galiba ama ücretli. Deneme sürümü çok bi halta yaramıyor  :smile_artiz:  yarasa ne manga serileri çıkartırdım onunla ben bee  :P

Neyse pc'ye geçince bakayım şu programa, tabi ki ben ecchi şeyler yaptırmayacağım  :P  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir şeye benziyor, buna benzer bi manga yapma programı vardı - tabi o iki boyutlu- ComiPo idi adı galiba ama ücretli. Deneme sürümü çok bi halta yaramıyor  :smile_artiz:  yarasa ne manga serileri çıkartırdım onunla ben bee  :P

Neyse pc'ye geçince bakayım şu programa, tabi ki ben ecchi şeyler yaptırmayacağım  :P  :LTkJN9u:

Ecchi görüntüler bile elde ediliyor :D

Ama tabiki sen yapma :)

Senin dediğin serileri bu programla yapabilirsin güzel şeyler çıkar ama baya uğraş istiyor :D

Siz kızlar daha çok seversiniz tabiki böle programları  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ecchi görüntüler bile elde ediliyor :D

Ama tabiki sen yapma :)

Senin dediğin serileri bu programla yapabilirsin güzel şeyler çıkar ama baya uğraş istiyor :D

Siz kızlar daha çok seversiniz tabiki böle programları  :P

Neyi daha çok severiz, ecchi programları mı?  :P

Şaka bir yana, evet üç boyutlu olduğundan epey uğraştırır, o dediğim program direk manga için sayfaları, efektleri konuşma, balonları vs, bu hareketli görsele yönelik, uğraşlı ve zor gibi. Biraz karıştırayım indirince bakalım neler varmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.