Jump to content

Türkanime Art Yılbaşı Temalı Çizim Yarışması [Ödüllü Yarışma]

Önerilen İletiler

Hepinize selam öncelikle, taptaze bi yarışmayla karşınızdayız !

Yarışmanın teması : Yılbaşı 

Kurallar ;

1-) Çizdiğiniz resmin üzerine türkanime art yazın 
2-) Çiziminizi 31 Aralık 23:59’a kadar Türkanimeart/Türkanimeart etkinlik sayfasında ‪#‎turkanimeyilbasi‬ tagıyla paylaşın
3-) Etkinlik sayfasını profilinizde paylaşın(paylaşmayanların çizimleri kabul edilmeyecektir)
4-) Resminizi yarışma sonuçları açıklanana kadar türkanime art/ türkanime art etkinlik sayfası dışında(kendi profiliniz hariç) paylaşırsanız diskalifiye edilirsiniz
5-) Resimler arasından seçilen ilk 15(katılıma göre sayı daha fazla olabilir) resim türkanimetv nin formunda oylamaya sunulacaktır.
6-) Son olarakta en iyi ilk 3 adminler tarafından karar verilecektir ve ödüller sahiplerine kargolanacaktır.

Ödüller ;

1. Derwent master set (12 li kuru sulu boya, fırça, sketchbook, eğitici cd ) in sahibi olacaktır
2. Faber Castell pitt 6’lı marker setin sahibi olacaktır
3. 3 adet Snowman marka Lineart kaleminin sahibi olacaktır.

Şimdiden kolaylıklar diliyorum hepinize güzel bir yarışma olmasını umut ediyoruz. Hak edenin kazandığından emin olacağız :’)

Düzenlenme: Kaxell tarafından
Fotoğraf açılmıyordu bende facebook grubundaki postun fotosunu ekledim. ^^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkanime Art Çizim grubu adminleri bütçe ayarlayıp ödülleri belirledi. Fan grup olduğumuz için gerekli yerden izinleri aldık ^^ Hediyeler konusunda nasıl bir açıklama isteniyor pek anlamadım ^^ Ayrıntılı açıklama da isteyen olursa gruba girip adminler ile konuşabilirler. Kurallar 6 kişi tarafından belirlendi çok tartışmaya açık bir konu olduğunu düşünmüyorum ^^ etkinlik linkini direkt yada etkinlik sayfasına girip paylaş butonu ile kendi zaman tünelinizde paylaşacaksınız twitter ile alası yok zaten :D bu kuralın var olma sebebiyse daha fazla kişiye ulaşmak ^^ Yarışmaya eli kalem tutan, çizim seven herkes katılabilir. Sanırım bütün sorulara yanıt vermiş oldum bu yorumumla^^ 

Yarışmaya Katılan arkadaşlara tekrardan başarılar dilerim ^^

Kolay gelsin minna-san 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.