Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Code Breaker

Guilty Crown

Summer Wars Tavsiye Ederim ...

Rookie Bide izlemediysen Death Note var :)

Death Note bir ara izliyordum hatta L öbür dünyaya göçmüştü ama ondan sonra hem biraz sıktı ( Light Yagami ve L arasında ki savaş yeni gelen çıraklarla olan savaşından daha iyiydi) hem de okul falan derken bıraktım. Çok da ilerlemedim. L öldükten sonra 3 bölüm izlemişimdir en fazla. Artık başlamaya da üşeniyorm çünkü çoğu olayı hatırlayacağım L ölmeden önce. Ama bakarım öneri için sağol.

Psikoloji Romantizm gibi bişeyler ararken Kimi ga Nozomu Eien'e rastladım. Oradaki yorumlardan da School Days'e geldim. Bu sefer anime karakterlerinin değilde izleyicinin psikopat olacağı bi anime seçeyim dedim :) Böyle animeler izleye izleye sonumuz ne olacak bilmiyorum artık :D

Birde Berserk eski bir yapm ama nasıl konusu falan bi açıklar mısınız?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

kim ki o birisi söylede rasengan çekeyim :P banada önerin bir anime yaaav, ruh hastası piskopat tiplerin ve kanlı katillerin bol bol olduğu, iyilerin kazanamadığı veya zar zor kazandığı diyelim, kötülüğün kol gezdiği karanlık ve kasvetli bir havada olsa süper olur > anime veya manga ;)

Bulursan bana da bi el et hayrına. Zamanında çok aradım ama hep klişe hep klişe illa iyiler kazanacak. Ben genelde filmlerin sonunda bile iyinin öldüğüne sevinen bir insanım(klişeden sıyrıldığı için) niyeyse hep bana böyle "dostluk iyilik heyyo herkesi yendik" tarzı animeler denk geliyor .-.

Edit:

Death Note bir ara izliyordum hatta L öbür dünyaya göçmüştü ama ondan sonra hem biraz sıktı ( Light Yagami ve L arasında ki savaş yeni gelen çıraklarla olan savaşından daha iyiydi) hem de okul falan derken bıraktım. Çok da ilerlemedim. L öldükten sonra 3 bölüm izlemişimdir en fazla. Artık başlamaya da üşeniyorm çünkü çoğu olayı hatırlayacağım L ölmeden önce. Ama bakarım öneri için sağol.

Psikoloji Romantizm gibi bişeyler ararken Kimi ga Nozomu Eien'e rastladım. Oradaki yorumlardan da School Days'e geldim. Bu sefer anime karakterlerinin değilde izleyicinin psikopat olacağı bi anime seçeyim dedim :) Böyle animeler izleye izleye sonumuz ne olacak bilmiyorum artık :D

Birde Berserk eski bir yapm ama nasıl konusu falan bi açıklar mısınız?

Aku no Hana izledin mi? Çok eleştiri alsa da benim favorilerimden biridir. Mangası herkesçe çok güzel ama animesine sövüyorlar :D Bence animesi de çok garip, güzel :wub: 2. sezona artık :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

şöyle siyaset ile ilgili anime,özgürlük ile ilgili anime veya ütopik (distopik'de olur) anime ;) veya kötülük,karamsarlık ve kötümserlik üzerine anime yok mu :wub: :blink: benim izlemeyipte, başkalarının izlediği animeler vardır kesin bu konular hakkında, o kadar çok anime var ki arada kaçıyor veya millet ilgi göstermiyor bu konulara geri planda kalıyor -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zetsuen no Tempest bu animeye benzer anime arıyorum

gizem olarak goSick olabilir :blink: fantastik, ve macera olarak Fate Zero olur gerçi sen izlemiştin onu emiya kiritsugu hayranıydın değil mi :P mirai nikki olabilir -_- guilty crown belki :huh:

izlemedim ama un-go ve Dantalian no Shoka animeleriinin türleri ve konuları benziyor, birde son olarak code geass'de olabilir kanımca :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir The Utopian

Arkadaşlığı en iyi anlatan animeler nelerdir diye sorsam? Ne gibi tavsiyeleriniz olur acaba, bekliyorum. *-*

Çok uzun olmasın, ayrıca hoş bir finali olsun. -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.