Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu bu anime tokyo ghoul a benziyor bence daha güzel ama ghoul daha popüler
Yorumunu görüp izledim cidden son zamanlarda izlediğim en iyisiydi  :o  ^_^
..bende seninle aynı fikirdeyim yani Tokyo ghoul'dan daha güzel :)
Sadece beğenip geçmeyeyim bir de bizzat teşekkür edeyim dedim  ;)
..buna benzer başka önerilerin olursa hatta enlerini paylaşırsan çok sevinirim ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumunu görüp izledim cidden son zamanlarda izlediğim en iyisiydi  :o  ^_^
..bende seninle aynı fikirdeyim yani Tokyo ghoul'dan daha güzel :)
Sadece beğenip geçmeyeyim bir de bizzat teşekkür edeyim dedim  ;)
..buna benzer başka önerilerin olursa hatta enlerini paylaşırsan çok sevinirim ^_^

hangi tarz seversin seinen olması gerekiyormu.Drammı olması lazım

Kiseijuu yu önerdiğim iletideki diğer animelerde iyi

Aksiyona çok öenm vermiyorsan birazda polisiye seversen Monster a bak bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hangi tarz seversin seinen olması gerekiyormu.Drammı olması lazım

Kiseijuu yu önerdiğim iletideki diğer animelerde iyi

Aksiyona çok öenm vermiyorsan birazda polisiye seversen Monster a bak bence

Ecchi ve spor animeleri dışında hepsini izliyorum ama ağırlıklı olarak sanırım bilim kurgu,aksiyon, shoonen türlerine özel bir ilgim var

Hem konu bakımından zengin hem de çizimleri güzel bir anime bulmak oldukça zor çoğunu da izledim gerçi  ^_^

Monstar hmm listeme eklemiştim uzun diye bir türlü başlama fırsatım olmamıştı sankyu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ecchi ve spor animeleri dışında hepsini izliyorum ama ağırlıklı olarak sanırım bilim kurgu,aksiyon, shoonen türlerine özel bir ilgim var

Hem konu bakımından zengin hem de çizimleri güzel bir anime bulmak oldukça zor çoğunu da izledim gerçi  ^_^

Monstar hmm listeme eklemiştim uzun diye bir türlü başlama fırsatım olmamıştı sankyu

70 bölüm falandı monster ama shounen değil

Shounen tarzda konusu iyi bunlar var

Magi - The Labyrinth of MagicFantastik,Macera,Aksiyon bence çok güzel bir anime.
K-Project buda güzeldir

Level EKomedi bilim kurgu.Normal anime komedilerindne farklı.Yani burun kanamasından uçan adamlar yada kızlardan dayak yiyen erkekler yok

Bu üçüde bence harika animeler
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

70 bölüm falandı monster ama shounen değil

Shounen tarzda konusu iyi bunlar var

Magi - The Labyrinth of MagicFantastik,Macera,Aksiyon bence çok güzel bir anime.
K-Project buda güzeldir

Level EKomedi bilim kurgu.Normal anime komedilerindne farklı.Yani burun kanamasından uçan adamlar yada kızlardan dayak yiyen erkekler yok

Bu üçüde bence harika animeler

Magi'nin bütün serilerini izledim :) 

K-project'e başlıyorum o zaman sonra da diğerine bakarım Level E yi senden başka öneren olmazdı heralde beğenisi epey düşük kıyıda köşede kalmış farkedilmesi zor teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass bitirdikten sonra baska anime izleyemiyorum. Benzer olarak Monster baaladim 6 bölüm izledim tatmin olmadim. Tekrar CG basliyasim geliyor ve birazdan yine basliycam bu 3.olacak. Bana CG i unutturabilicek bir anime var mi? Steins gate, death note izledim kurgu olarak onlarda iyidi ama unutturamadilar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass bitirdikten sonra baska anime izleyemiyorum. Benzer olarak Monster baaladim 6 bölüm izledim tatmin olmadim. Tekrar CG basliyasim geliyor ve birazdan yine basliycam bu 3.olacak. Bana CG i unutturabilicek bir anime var mi? Steins gate, death note izledim kurgu olarak onlarda iyidi ama unutturamadilar.

Ergo Proxy, Zankyou no Terror,Claymore, Psycho Pass,Akame ga Kill ve Higurashi no Naku Koro ni'ye bak derim iyi serilerdir   ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.