Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

8 dakika önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Basilisk, Shigurui, Blade of the Immortal, Shin Angyo Onshi, Gungrave,  Dogs : Bullets & Carnage, Highlander The Search for Vengeance, Vampire Hunter D : Bloodlust, Ninja Scroll Movie, Black Lagoon, Samurai 7, Jormungand

bi kaçını izledim ve ova izlemeyi sevmediğim için biraz daha öneri yapabilecek çıkarsa iyi olur ty.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

42 dakika önce, emozanny yazdı:

D Grayman gibi süper güç animesi önerebilecek var mı? Aslında süper güç değil de ana karakterin gelişebildiği animelerden?

Koutetsujou no Kabaneri  ,  Ajin  ,  Hai to Gensou no Grimgar  ,  Hajime no Ippo  ,  Shijou Saikyou no Deshi Kenichi  ,  Deadman Wonderland  ,  Ao no Exorcist  ,  Kiseijuu : Sei no Kakuritsu  ,  Btooom!  ,  Tokyo Ghoul  ,  Hunter x Hunter 2011  ,  Shingeki no Kyojin  , 

Biraz uzun oldu ama bunlara bakmanı tavsiye ederim hepside istediğin gibi umarım hepsini izlersin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Black Angel yazdı:

Koutetsujou no Kabaneri  ,  Ajin  ,  Hai to Gensou no Grimgar  ,  Hajime no Ippo  ,  Shijou Saikyou no Deshi Kenichi  ,  Deadman Wonderland  ,  Ao no Exorcist  ,  Kiseijuu : Sei no Kakuritsu  ,  Btooom!  ,  Tokyo Ghoul  ,  Hunter x Hunter 2011  ,  Shingeki no Kyojin  , 

Biraz uzun oldu ama bunlara bakmanı tavsiye ederim hepside istediğin gibi umarım hepsini izlersin :)

teşekkür ediyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet şimdi benim yazacağım şeyi anlarmısınız bilmiyorum ama ( ben bile tam çözemedim)  yardımcı olabilirseniz sevinirim.  sadistliğim anime izlerken çok tutar benim ana karakterin acı çektiği mesela hani vücudunun içinde bi ruh kişilik daha vardır ondan dolayı bazı bölümlerde bi zorlanır veya gücünü kullanması ona acı verir v.s bu tip durumların olduğu anime söylerseniz. Bu tip animeler zaten aksiyon falan olduğu için tür ün pek değişeceğini düşünmüyorum. Ha bi  ana karakter erkek olursa.  Artık bu yazdığım şeyi anlayan biri.... 

( burada benim gibi bu tip şeyleri seven varmıdır ki :/ ) 

-Tabikide yok sadist pislik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Naoki yazdı:

Evet şimdi benim yazacağım şeyi anlarmısınız bilmiyorum ama ( ben bile tam çözemedim)  yardımcı olabilirseniz sevinirim.  sadistliğim anime izlerken çok tutar benim ana karakterin acı çektiği mesela hani vücudunun içinde bi ruh kişilik daha vardır ondan dolayı bazı bölümlerde bi zorlanır veya gücünü kullanması ona acı verir v.s bu tip durumların olduğu anime söylerseniz. Bu tip animeler zaten aksiyon falan olduğu için tür ün pek değişeceğini düşünmüyorum. Ha bi  ana karakter erkek olursa.  Artık bu yazdığım şeyi anlayan biri.... 

Şu ana kadar izlediğim ve aklımda kalan bazı animeleri yazıyorum belki bir göz geçirirsin...

İlk olarak favori animem Bleach tavsiye ederim :)

Owari no Seraph

Tokyo Ghoul

Shingeki no Kyojin

Strike the Blood

Kyoukai no Kanata

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Naoki yazdı:

Kara No Kyokai animesi dediklerine bayağı bir uyuyor sıkılmazsan izlemeni öneririm...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.