Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar bana şöyle insanın içini ısıtan güzel bir anime önerir misiniz ? Mekanikleşme, robot, patlama, aşırı büyü, gürültü, silah vs. olmasın. Kafa yormasın. Avatar, Hunter x Hunter, Made in Abyss gibi böyle pokemonda arka fonlar yeşil ve maviydi ya onun gibi, insana huzur versin. Var mı bildiğiniz zevkli anime ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin
rickhy, 04.04.2019 - 00:56 yazdı:

Arkadaşlar bana şöyle insanın içini ısıtan güzel bir anime önerir misiniz ? Mekanikleşme, robot, patlama, aşırı büyü, gürültü, silah vs. olmasın. Kafa yormasın. Avatar, Hunter x Hunter, Made in Abyss gibi böyle pokemonda arka fonlar yeşil ve maviydi ya onun gibi, insana huzur versin. Var mı bildiğiniz zevkli anime ?

Garden of Words

Udon no Kumi no

Hanasaku Iroha

OsXL, 1 saat önce yazdı:

True Power olan bir anime önerir misiniz ? Baş roldeki karakterin güçleri her zaman gelişsin sonra da öfke krizine girdiği bir anime var mı ? High School DxD' deki gibi 

Zettai Karen Children the Unlimited

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Senelerdir aradığım animeyi bulamıyorum kurban olayım yardım edin o animeyi hatırladıkça arıyorum ama bulamıyorum.Anime'nin kendiside komik çevirmen notları daha da komik. Anime okulda geçiyordu bir grup arkadaş arasında yanlış hatırlamıyorsam 3 erkek 6 kız vardı. Çocuklar kızların çamaşır bedenlerini tahmin edip tahtaya yazıyorlardı kızlardan dayak yiyorlardı bi kütüphane sahnesinde hepsi kedi oluyordu. Hatırladıklarım bunlar. Dediğim gibi çevirmen notları aşırı komikti. Eski hesabımda görmüştüm bu konudamıydı hatırlamıyorum ama bütün sayfalara baktım ve resmi göremedim başka bir konuda da görmüş olabilirim ama hesabımla ilgili herşeyi unuttuğum için konuyuda bulamıyorum lütfen yardım edin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
Aftemelouchos, 8 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar;

Yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

Hyouka

animelerine benzer, biraz romantizm biraz gizem içeren anime önerebilir misiniz ?

bunny girl senpai ve kamisama hajimemashita var ama izlemişsindir diye düşünüyorum. İzlemesiysen de ikincisinde gizem pek ön planda değil ve daha çok fantastik ögeler var ama ufak bir baş yanması yapabilir 2. sezonda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gizemzuckerberg, 13 saat önce yazdı:

bunny girl senpai ve kamisama hajimemashita var ama izlemişsindir diye düşünüyorum. İzlemesiysen de ikincisinde gizem pek ön planda değil ve daha çok fantastik ögeler var ama ufak bir baş yanması yapabilir 2. sezonda.

BGS'i izledim Kamisamaya bakayım bi. Teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.