Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Amygirl, 6 dakika önce yazdı:

İzlediğim serilerin mangakasını araştırmam lazım bi sn:

Ve bulamadım...

Ama şöyle bir konu buldum:

https://www.mangaupdates.com/showtopic.php?tid=42047

Yossh! Burayı biraz bakınırım. Tabağı boş çevirmeyelim ben de bir öneri atıyorum (biraz konudan saptık ama)

Spoiler

Edit: Vampire Knight'a karşı önyargılarım var:bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Forum Admin
Gallardo, 2 dakika önce yazdı:

Yossh! Burayı biraz bakınırım. Tabağı boş çevirmeyelim ben de bir öneri atıyorum (biraz konudan saptık ama)

İçeriği Gizle

Edit: Vampire Knight'a karşı önyargılarım var:bsod-onion-head-emoticon:

Önyargın olsun olmalı da izleme boş ver :D 

Kimi no Iru Machi, Fuuka ve Suzuka nın mangakası aynı kişi ve erkek.

Midori no Hibi

Puchi Puri Yuushi (çok severim) mangakaları erkekmiş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amygirl, 4 dakika önce yazdı:

Önyargın olsun olmalı da izleme boş ver :D 

Kimi no Iru Machi, Fuuka ve Suzuka nın mangakası aynı kişi ve erkek.

Midori no Hibi

Puchi Puri Yuushi (çok severim) mangakaları erkekmiş

Midori no Hibi favorilerimdendir. Kimi no İru Machi'nin çizimleri dikkatimi çekiyordu. Puchi Puri Yuushi hafiften Princess Tutu'yu andırıyor çizimleri. Attım listeye :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neflip, 10.07.2017 - 21:08 yazdı:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim yanlışsa doğru yeri söylerseniz sevinirim benim kriterlerim şunlar:

Ana karakter kadın olucak veya ana karakterin yoldaşı, en yakın arkadaşı

Kılıç ustası, büyücü özellikle kılıç ustası olursa sevinirim

busou shoujo machiavellianism'i bir araştır hoşuna gidecektir büyük ihtimal.

Yazdıklarını okuyunca gözümün önünde Erza Scarlet canlandı direk. Eğer izlemediysen Fairy Tail'i öneririm. Erzaya bayılacaksın :))

erza_scarlet__chapter_281__by_akilachione-d4yin2q.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birço anime izledim ve şuan kıtlık çekiyorum yeni çıkmış olan çoğu animeyi izledim.VE şuan eski animeleri izlemeye başladım tek tek araştırınca insan bir süre sonra sıkılıyor o yüzden buraya yazayım dedim.

okul (bocu no hero academia gibi veya charlotte gibi ), büyü ,doğa üstü güçler ,aksiyon ,tarih(kılıçlı animeler) bu tarzda heyecan verici animeler varsa onlarda olur .ana karakteri erkek olursa daha iyi olur.bilen varsa lütfen yazsın.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mutantzoro, Bir saat önce yazdı:

birço anime izledim ve şuan kıtlık çekiyorum yeni çıkmış olan çoğu animeyi izledim.VE şuan eski animeleri izlemeye başladım tek tek araştırınca insan bir süre sonra sıkılıyor o yüzden buraya yazayım dedim.

okul (bocu no hero academia gibi veya charlotte gibi ), büyü ,doğa üstü güçler ,aksiyon ,tarih(kılıçlı animeler) bu tarzda heyecan verici animeler varsa onlarda olur .ana karakteri erkek olursa daha iyi olur.bilen varsa lütfen yazsın.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

One Punch Man  Steins;Gate  Angel Beats!   Beelzebub   Hataraku Maou-sama!     Mahouka Koukou no Rettousei   Boku dake ga Inai Machi   Toaru Majutsu no Index  

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  Great Teacher Onizuka      Overlord     Ansatsu Kyoushitsu (TV)      Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Sana linkleriyle beraber önerilerim bunlar hepsini izlemeni tavsiye ederim elimde daha yazacak tonla anime var :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Angel, 14.07.2017 - 01:34 yazdı:
One Punch Man  Steins;Gate  Angel Beats!   Beelzebub   Hataraku Maou-sama!     Mahouka Koukou no Rettousei   Boku dake ga Inai Machi   Toaru Majutsu no Index  

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.  Great Teacher Onizuka      Overlord     Ansatsu Kyoushitsu (TV)      Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Sana linkleriyle beraber önerilerim bunlar hepsini izlemeni tavsiye ederim elimde daha yazacak tonla anime var :) 

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? veya    Mahouka Koukou no Rettousei bunun tarzında animeler biliyorsan yazabilirmisin. :D))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mutantzoro, 14.07.2017 - 00:13 yazdı:

Bilmez miyim hem de elimde çok var :)

Death Note    Tokyo Ghoul   Ao no Exorcist  Highschool of the Dead  No Game No Life   Noragami  Nanatsu no Taizai   Blood Lad   Owari no Seraph   Kuroshitsuji  Strike the Blood   Kyoukai no Kanata  Ajin  Mob Psycho 100    Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı Noblesse: Awakening  noblesse favorimdir kendisi güncel mangasındayım hemde :)  ilk bunu izle 2 bölüm zaten ama efsane.Sana önerilerim şimdilik bu kadar.Eğer zamanın varsa hepsini izle.Zamanım olsa hepsini tekrar izleyecem :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Angel, 15.07.2017 - 21:38 yazdı:

Bilmez miyim hem de elimde çok var :)

Death Note    Tokyo Ghoul   Ao no Exorcist  Highschool of the Dead  No Game No Life   Noragami  Nanatsu no Taizai   Blood Lad   Owari no Seraph   Kuroshitsuji  Strike the Blood   Kyoukai no Kanata  Ajin  Mob Psycho 100    Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı Noblesse: Awakening  noblesse favorimdir kendisi güncel mangasındayım hemde :)  ilk bunu izle 2 bölüm zaten ama efsane.Sana önerilerim şimdilik bu kadar.Eğer zamanın varsa hepsini izle.Zamanım olsa hepsini tekrar izleyecem :no-no-crazy-rabbit-emoticon:

Bir tek  Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı  Noblesse: Awakening bunları izlemedim başka biliyorsan yazabilirmisin.:admire2-onion-head-emoticon: bunuda şimdi izlerim.Tavsiye için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.