Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Forum Admin
GTO, 8 saat önce yazdı:

Ana karakterin çok kibirli ve aynı zamanda çok zeki olduğu bir anime biliyorsanız önerir misiniz?

Rokka no Yuusha

RivaMika, 54 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Ben karakterleri -ya da sadece bir karakter de olur- hem çok pislik hem de çok iyi olduğu bir anime arıyorum.

Hani Ansatsu Kyoushitsu ve Durarara!! benzeri animeler de olur.

Dediğin animeye Gintama uyuyor hemen her karakterinin gri tarafı var 

Ana karakter çilekli süt için böbreğini satar o derece :D Ama öyle bir kişiliği var ki öyle bir abim öyle bir eşim öyle bir babam öyle bir oğlum öyle bir bacanağım olsun isterdim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Amygirl, 18 saat önce yazdı:

Dediğin animeye Gintama uyuyor hemen her karakterinin gri tarafı var 

Ana karakter çilekli süt için böbreğini satar o derece :D Ama öyle bir kişiliği var ki öyle bir abim öyle bir eşim öyle bir babam öyle bir oğlum öyle bir bacanağım olsun isterdim :D 

Gintama yı izledim zaten hatta en sevdiğim anime. Başka bir önerin olursa mutlu olurum. Teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RivaMika, 11.07.2019 - 21:50 yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Ben karakterleri -ya da sadece bir karakter de olur- hem çok pislik hem de çok iyi olduğu bir anime arıyorum.

Hani Ansatsu Kyoushitsu ve Durarara!! benzeri animeler de olur.

Samurai Champloo, Baccano, Great Teacher Onizuka.

Ve Ashita no Joe.

Edit: Champion -> Champloo düzeltildi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba. öncelikle istekte bulunacağım anime biraz geçmişe özlem, biraz da moral bozukluğu zamanlarında her insanı en azından biraz olsun güldürebilen ve moralini az da olsa düzeltebilecek cinsten. maalesef dil bilmememizden kaynaklanıyor. biraz olsun anlayabilsek her şey daha da güzel olurdu. maalesef söyleyeceğim anime serisini hiç bir yerde bulamadım. sizden istesem acaba çok şey mi istemiş olurum altyazılı bir şekilde.   

The Mask  Watch  animated series.

https://kisscartoon.is/Cartoon/The-Mask   bu sitede mevcut ancak altyazısız.  İLGİLENİRSENİZ ÇOK GÜZEL OLUR GERÇEKTEN.

İYİ ÇALIŞMALAR.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bulentkaya, 6 saat önce yazdı:

herkese merhaba. öncelikle istekte bulunacağım anime biraz geçmişe özlem, biraz da moral bozukluğu zamanlarında her insanı en azından biraz olsun güldürebilen ve moralini az da olsa düzeltebilecek cinsten. maalesef dil bilmememizden kaynaklanıyor. biraz olsun anlayabilsek her şey daha da güzel olurdu. maalesef söyleyeceğim anime serisini hiç bir yerde bulamadım. sizden istesem acaba çok şey mi istemiş olurum altyazılı bir şekilde.   

The Mask  Watch  animated series.

https://kisscartoon.is/Cartoon/The-Mask   bu sitede mevcut ancak altyazısız.  İLGİLENİRSENİZ ÇOK GÜZEL OLUR GERÇEKTEN.

İYİ ÇALIŞMALAR.

Yalnız bu anime değil, Cartoon  (çizgi film) :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.