Jump to content
Türk Anime TV Forum
torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum. Ama sanırım gene çıkmaza girdim ve istediğim türde bir anime kendi başıma bulamadım. Fazla uzatmadan isteğime geçiyorum. 

-Açıkçası öyle uzun uzun yazılacak bi istegim yok, iki farkli anime onerisi istiyorum.

1- Romantizm iceren fakat romantizm sekli Sao daki gibi olsun istiyorum. Kısacası sevenler buluşsun da sevenleri el ele görelim.

2-Bir adet de Aksiyon önerisi isteyecegim. Gelecekte geçmesin veya mecha olmasın. Eski zamanlarda ya da günümüzde geçebilir. 

İlgilenen herkese şimdiden Arigato Gozaimasu :3

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Homeran, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum. Ama sanırım gene çıkmaza girdim ve istediğim türde bir anime kendi başıma bulamadım. Fazla uzatmadan isteğime geçiyorum. 

-Açıkçası öyle uzun uzun yazılacak bi istegim yok, iki farkli anime onerisi istiyorum.

1- Romantizm iceren fakat romantizm sekli Sao daki gibi olsun istiyorum. Kısacası sevenler buluşsun da sevenleri el ele görelim.

2-Bir adet de Aksiyon önerisi isteyecegim. Gelecekte geçmesin veya mecha olmasın. Eski zamanlarda ya da günümüzde geçebilir. 

İlgilenen herkese şimdiden Arigato Gozaimasu :3

Itazura na Kiss  Kaichou wa Maid-sama!  Tonari no Kaibutsu-kun  Sukitte Ii na yo.  Ao Haru Ride  Kamisama Hajimemashita  Kimi ni Todoke   Soredemo Sekai wa Utsukushii  Golden Time (Garanti izle )

Nisekoi  Ore Monogatari!!  Gosick  Bunlar romantizm istediklerinden...

One Punch Man  D.Gray-man   Beelzebub  Angel Beats!  Hellsing  Blood Lad  Nanatsu no Taizai  Overlord  Ansatsu Kyoushitsu (TV)  Shijou Saikyou no Deshi Kenichi  Boku no Hero Academia  Magi: The Labyrinth of Magic  Hai to Gensou no Grimgar Quanzhi Gaoshou ve Noblesse: Awakening (kesin izle ) Mob Psycho 100  Tales of Zestiria the X    Toaru Majutsu no Index  Zero kara Hajimeru Mahou no Sho Drifters  Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?  Densetsu no Yuusha no Densetsu bunlarda aksiyon hepsini izlemeni tavsiye ederim :) eğer daha istersen yardımcı olurum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Black Angel, 19 saat önce yazdı:

Saolasin. Benzinlikte depoyu fullemis yola hazir durumdayim suan eheh :) . Onerilerdeki animleri inceledim ve hepsi efso. oneriler. Cok tesekkurler. Arigatooo :3 (^-^)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne izleyeceğime bir türlü karar veremiyorum en son psycho pass izledim hala etkisindeyim sanırım. Bana böyle aksiyon romantizm karışımı bir şeyler önerebilir misiniz? Kız karakter çok sinir bozucu olmasın ama:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
cerdogan99, 11 dakika önce yazdı:

Ne izleyeceğime bir türlü karar veremiyorum en son psycho pass izledim hala etkisindeyim sanırım. Bana böyle aksiyon romantizm karışımı bir şeyler önerebilir misiniz? Kız karakter çok sinir bozucu olmasın ama:)

İzlediğim aksiyon romantizm serilerinden:

Guilty Crown

Akatsuki no Yona

Aksiyon romantizm pek sevmiyorum ama sıfır romantizmli aksiyon istersen

Tiger and Bunny,

Rokka no Yuusha

Jormungand öneririm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok