Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

-spoiler-

(code geass)

şimdi ki şöyle efendim lelouch, britanya kralı olup halk karşısına çıktığında karşısından zero geliyordu (bknz final bölümü) orada bende bir şok dalgası oluştu ve zero lelouch'ü kılıcı sapladığında sinirden ağlamıştım son saniyesine kadar kafam yerinde değildi zaten 1 hafta da yerine gelmedi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

bu konu kendi başlığıyla açılamayacak seriler tartışılsın diye açıldı o serilerin mangasının ortalarında biryerlerde aklınıza takılan birşey vardır onu yazarsınız diğer okuyanlarda fikir yürütür, spoiler verebilirsiniz dendiyse, özellikle serilerin sonunu söyleyerek spoiler verin denmedi arkadaşlar cıvıtmayalım,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:  

Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonuna uğurluyorum leynn madem yazacan adam akıllı bir şey yaz  :hate-onion-head-emoticon:

Yorumları da mı spo içine alsak? merak edip üstteki spoda ne yazmışlar diye ben baktım açıkcası :P İki seriyi de izlemiş olduğumdan etkilenmedim ama eminim ki benim kadar çok kişide mevcuttur "spoda ne yazıo baksana" diyen tacizci bir iç-ses :P

Bitmiş bitmiştir ünümüze bakalım mantığındayım... Bu yüzden konuşmak istediğim konu güncel serilerden, Ushio to Tora. :) İzleyeni var mıdır?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben izliyorum güncel torayı ama mangasını okumadım o yüzden ilerilerden bahsedeceksen lütfen spoiler içine alarak yazalım sayın janset ablacm  :lol:

Yok canım benim mangasını merak ediyorum ama ben de okumadım henüz :| Ben animesini konuşak didimdi :P

Herkes Youkai'nin yeme isteğini Natsume Yuujinchou'ya benzetiyor. Biraz da öyle açıkçası ama aralarında tür farklılığı var. Son zamanlarda gülmekten katıldığım bir anime izlememiştim. Buna bayıldım :D Gerçekten hareket, tartışma ve mimikleri çok güzel yapmışlar. Bir de esas oğlan çok cins bir tip.... Sanatçı ruhu dışına taşamamış :D

Zeynep bilir opening ve endingleri ilk defasında dinlerim sonradan atlarım ne yalan söyleyeyim. Tabii bununki kadar beğendiklerim hariç. Openinge bayıldımmmm. Çok canlı çok çılgın geldi... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok canım benim mangasını merak ediyorum ama ben de okumadım henüz :| Ben animesini konuşak didimdi :P

Herkes Youkai'nin yeme isteğini Natsume Yuujinchou'ya benzetiyor. Biraz da öyle açıkçası ama aralarında tür farklılığı var. Son zamanlarda gülmekten katıldığım bir anime izlememiştim. Buna bayıldım :D Gerçekten hareket, tartışma ve mimikleri çok güzel yapmışlar. Bir de esas oğlan çok cins bir tip.... Sanatçı ruhu dışına taşamamış :D

Zeynep bilir opening ve endingleri ilk defasında dinlerim sonradan atlarım ne yalan söyleyeyim. Tabii bununki kadar beğendiklerim hariç. Openinge bayıldımmmm. Çok canlı çok çılgın geldi... 

aslında spoiler sayılmaz ama ushio tora dan bahsettim.

benimde bu sezon sevdiğim animelerden, mangaka eski usul çiziyor konuşmalarda eski usul bazen anlam veremiyorum olmıcak yerde olmıcak şeyler söylüyolar, alışılmışın dışında. ilk bölümde bi sahne var ki beni kahkahalara boğdu, tora ushioya bu mızrağı burdan çıkarırmısın diyo, ushioda çıkarırsam napıcan diyo, ne olacak seni ve gördüğüm herkesi yicem diyo, sonrasında ushionın mızrağın ucunu tekmeleyişi var ya içeri doğru sanki çıkmasından korkarmış gibi, orda Allahım ne güldüm ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aslında spoiler sayılmaz ama ushio tora dan bahsettim.

benimde bu sezon sevdiğim animelerden, mangaka eski usul çiziyor konuşmalarda eski usul bazen anlam veremiyorum olmıcak yerde olmıcak şeyler söylüyolar, alışılmışın dışında. ilk bölümde bi sahne var ki beni kahkahalara boğdu, tora ushioya bu mızrağı burdan çıkarırmısın diyo, ushioda çıkarırsam napıcan diyo, ne olacak seni ve gördüğüm herkesi yicem diyo, sonrasında ushionın mızrağın ucunu tekmeleyişi var ya içeri doğru sanki çıkmasından korkarmış gibi, orda Allahım ne güldüm ya

Katıla katıla güldüm dediğim yer orası işte.. Bir de televizyon olayı süperdi... Nerede o samuray! dedi ya koptum... Çok eğlenceli olmuş.

Eski tarz olarak da 3. bölümdeki ressamın kızının çocukluk arkadaşı bi senpai vardı ya.. Onun kılığına fit oldum baya baya... Çizimleri sevdim ben.. Zaten eskiye yakın çizimleri daha çok seviyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler Nanatsu no Taizai

Nanatsu No Taizai'de Meliodas bedenini geri alabilecek midir :confused-onion-head-emoticon:  haliyle asıl bedenini 10Emirden biri olan kardeşi çaldı 

Spoiler God Eater

5. Bölümde vajra ile Lenka ve Alisa'nın uçurumdan düşmesi sonrası neler olacak çok merak ediyorum. Acaba Lenka God Arcının param parça olmasına rağmen tekrar kullanabilecek midir ki. :confused-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guzel konu olmus, spoiler yemeyi severim arada ugrayacagim. :D

*Death Note Spoiler*

Simdi DN sonunu begenmeyen arkadaslar <_< Light'in yeni dunyayi kurabilecegine gercekten inaniyor muydunuz? Hadi oldu diyelim insanlar gul gibi gecinecek hic suc olmayacak miydi? Bunu dusunen Pollyanna'dir bence ayni sekilde Light da. Light siradan basarili bir lise ogrencisiyken, 6 yil bu olayi devam ettirebilmesi bile harika. Fakat ilk gunden 4 kilo verdi ama 6 yilda yok olmadi? :D En cok sasirdigim sey bu gercekten Light bu durumu tamamen ozumsemis yani geri donusu olmayan bir yola girmis. Hadi onu gectim olecegi bastan beri belliydi Ryuk oldurecekti zaten onu. Bir de L öldü animeyi biraktim diyenler :D arkadaslar Death Note bu. Light da bir psikopat. Illa sonuna kadar gidecekti ve bence harika bir stratejiyle L'i alt etmeyi basardi. Sonraki bolumler -ikinci sezon- olaylarin asil onemli kisminin gerceklestigi zamandi. Defter surekli el degistirdi falan her sey karman corman oldu ama sonuc olarak Mikami<3 gelince hepsi cozuldu. Ayrica arkidesler spoiler vereyim butonu acmisken :DD Mikami olmedi, harakiri yapti evet ama olmedi. 10 yil hapishanede kaldi ve sonunda dayanamadi kuzum. ;( Manganin ekstra bolumunu okuduysaniz bilirsiniz. Near da islerine devam etti pis kucuk. <_< Mello ve Near'a geleyim. Kesinlikle ikisinden Mello'yu tercih ederim, Near orada bi yerini yayarken Mello defter olayini cozdu arkadaslar. Yani ne bu Mello nefreti :angry: Mello demisken Matt<3 o kadar erken olmemeliydi. :( Gercekten guzel karakterdi Matt ama Takeshi sensei boyle uygun gormus. :angry: Tekrar finale gelecek olursam -bu yaziyi nasil toparlayacagiiiim- bence anime dunyasinin en yerinde finaliydi, Light'in kolunu tutarak kosmasi. :ccc Bir de Misa'yi sevmeyenleri de anlamiyorum. :angry: O kiz askindan yanip tutusiydi >;( intihar etti intihar! Nasil sevmezsin sen benim Misa'mi. C::::: Her ne kadar filler karakter havasi olsa da Misa bence olmazsa olmazdi. Misa olmasa Rem olmaz Rem olmasaydi L olmezdi. -iste zeka- Shinigamilere gelicek olursam, Ryuk zaten apayri bir karakter, harika dizayn edilmis bir kere, amuda kalkmasi bile. :lol: Sevilmeyecek gibi degil. :P Sevval'e burdan itiraz ediyorum nasil sevmezsin Ryuk'umu!!!!!! Niysi. c: Evet sanirim bu kadar. Yani simdilik. Cunku bu benim en sevdigim anime/manga serisi yazdikca yazasim geliyor ama duruyorum. Bir ara forumda cok yalvarmistim -DN ilk bitirdigim zamanlar, onceki iletilerimde gormek olasi- DN tartisalim diye, Zeynep abla <3 tesekkur ederim buraya da kusmus oldum. C: Evet hepsini okuduysaniz iyi issizsiniz-_- Gelin konusalim~

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Guzel konu olmus, spoiler yemeyi severim arada ugrayacagim. :D

*Death Note Spoiler*

Simdi DN sonunu begenmeyen arkadaslar <_< Light'in yeni dunyayi kurabilecegine gercekten inaniyor muydunuz? Hadi oldu diyelim insanlar gul gibi gecinecek hic suc olmayacak miydi? Bunu dusunen Pollyanna'dir bence ayni sekilde Light da. Light siradan basarili bir lise ogrencisiyken, 6 yil bu olayi devam ettirebilmesi bile harika. Fakat ilk gunden 4 kilo verdi ama 6 yilda yok olmadi? :D En cok sasirdigim sey bu gercekten Light bu durumu tamamen ozumsemis yani geri donusu olmayan bir yola girmis. Hadi onu gectim olecegi bastan beri belliydi Ryuk oldurecekti zaten onu. Bir de L öldü animeyi biraktim diyenler :D arkadaslar Death Note bu. Light da bir psikopat. Illa sonuna kadar gidecekti ve bence harika bir stratejiyle L'i alt etmeyi basardi. Sonraki bolumler -ikinci sezon- olaylarin asil onemli kisminin gerceklestigi zamandi. Defter surekli el degistirdi falan her sey karman corman oldu ama sonuc olarak Mikami<3 gelince hepsi cozuldu. Ayrica arkidesler spoiler vereyim butonu acmisken :DD Mikami olmedi, harakiri yapti evet ama olmedi. 10 yil hapishanede kaldi ve sonunda dayanamadi kuzum. ;( Manganin ekstra bolumunu okuduysaniz bilirsiniz. Near da islerine devam etti pis kucuk. <_< Mello ve Near'a geleyim. Kesinlikle ikisinden Mello'yu tercih ederim, Near orada bi yerini yayarken Mello defter olayini cozdu arkadaslar. Yani ne bu Mello nefreti :angry: Mello demisken Matt<3 o kadar erken olmemeliydi. :( Gercekten guzel karakterdi Matt ama Takeshi sensei boyle uygun gormus. :angry: Tekrar finale gelecek olursam -bu yaziyi nasil toparlayacagiiiim- bence anime dunyasinin en yerinde finaliydi, Light'in kolunu tutarak kosmasi. :ccc Bir de Misa'yi sevmeyenleri de anlamiyorum. :angry: O kiz askindan yanip tutusiydi >;( intihar etti intihar! Nasil sevmezsin sen benim Misa'mi. C::::: Her ne kadar filler karakter havasi olsa da Misa bence olmazsa olmazdi. Misa olmasa Rem olmaz Rem olmasaydi L olmezdi. -iste zeka- Shinigamilere gelicek olursam, Ryuk zaten apayri bir karakter, harika dizayn edilmis bir kere, amuda kalkmasi bile. :lol: Sevilmeyecek gibi degil. :P Sevval'e burdan itiraz ediyorum nasil sevmezsin Ryuk'umu!!!!!! Niysi. c: Evet sanirim bu kadar. Yani simdilik. Cunku bu benim en sevdigim anime/manga serisi yazdikca yazasim geliyor ama duruyorum. Bir ara forumda cok yalvarmistim -DN ilk bitirdigim zamanlar, onceki iletilerimde gormek olasi- DN tartisalim diye, Zeynep abla <3 tesekkur ederim buraya da kusmus oldum. C: Evet hepsini okuduysaniz iyi issizsiniz-_- Gelin konusalim~

tam bu hafta DN başlarım diyordum [emoji17]

az önce hepsini okudum [emoji1]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.