Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Haikyuu 8. bölüm

Gözlüklü kendine gel artık adamı hasta etme oynayacaksan oyna artık ya onu geçtim Tanaka yı gösterin bana Hinata yı Kageyama yı da azıcık gülelim ya spor animeleri arasında böyle dört gözle her hafta yı beklediğim anime olmamıştı haikyuu bir ilk yani ana karakter aşırı sempatik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

• 4 hafta sonra...

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)

Eğer,

• İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel gidişatı hakkında yorum yapmak veya yorum almak istiyorsanız,
  • İzlediğiniz ya da izlemeyi sürdürdüğünüz bir anime varsa ve sırf 2-3 cümle için animeye başlık açmak istemiyorsanız,
  • "Şu animeye başlamayı düşünüyorum, 1-2 cümlede sizce nasıl?" tarzı sorularınız varsa,
  • "Nerede o eski animeler" muhabbeti yapmayı sevenlerdenseniz,
  • "Alt tarafı "bu bölüm çok iyiydi" yazacağım, bu başlıklardan hangisine girsem bilemedim!" diye kafanız karışmışsa,

bu başlık tam size göre. ^_^

Kurallar:

• Forum Kuralları çerçevesinde hareket etmeye özen gösterin.
  • Bu başlığı "Boş Muhabbet Başlığı" veya Chat Kutusu'yla karıştırmayın.
  • Anime Öneri gibi şeyler için burayı kullanmayın, bu işlere uygun başlıklar mevcut.
  • Sırf mesaj kasmak için bu başlığı kullanmayın; insanların da yorumlarını katabileceği şeyler yazmaya çalışın.
  • Eğer yazacağınız şey, o animeyi izlememiş olanlar veya günceline gelememiş olanlar için Spoiler unsuru oluşturuyorsa bunu Spoiler kutusunun üzerinde ayrıntılı bir şekilde belirtin. Örneğin: "Nagi no Asukara 22. Bölüm Spoiler"

Başlığın gidişatına göre kuralları ileriki zamanlarda elden geçiririz, diyor ve mesajımı yazıyorum.

Kış sezonu şu ana kadar nasıl gidiyor? Sonbahar sezonunda ortalık daha hareketliydi sanki, Kış sezonu biraz yavaş başladı galiba. Hala önceki sezonlardan gelen animelerin bitişini konuşuyor millet. :D

Neler izliyorsunuz bu sezondan mesela? İzlenmeye değer neler var şu ana kadar? Owarimonogatari'nin bu hafta bitişiyle kendimi çok ıssız hissediyorum ;_;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk benden gelsin. Şu Shingeki no kyojin'in yapımcısını yeni çıkacak animesini izlemeyin izlettirmeyin, sonra alışkanlık yapıyor adamlarda çakma seri yapmak.

Birde Baki Grappler'in 2'nci sezonu tamda dövüş animesi arayanlar için, ne ararsanız var. Çizimler eski tip, buna takılmam diyorsanız pişman olmayacaksınız. Garanti veriyorum ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk sezonu izlemeden direk ikiye atlamak adamı çarpmasın hocam :D

İlk sezon o kadar da matah değil, hızlı geçilebilir. İlk sezonu baştan sona izledim, tanıtım gibi olmuş, ikinci sezona hazırlık babında. Karakterleri tanıyıp, can alıcı olayları görseler tamam. Esas ziyafet ikinci sezonda...

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk sezon o kadar da matah değil, hızlı geçilebilir. İlk sezonu baştan sona izledim, tanıtım gibi olmuş, ikinci sezona hazırlık babında. Karakterleri tanıyıp, can alıcı olayları görseler tamam. Esas ziyafet ikinci sezonda...

Vay arkadaş MAL'dan sayfasına baktım 2001 diyor. Artık 2001 animelerini de mi eski tarz çizim olarak kabul ediyoruz ;__; 2001 dediğin nedir ya, 15 yıl öncesi.. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.