Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Az önce Gintama'da izledikten çok sonra fark ettiğim bir City Hunter göndermesi yakaladım sanırım  :)

tumblr_n7sfenKdEZ1sm99qgo1_400.jpgtumblr_lqwz7g8OvS1qlvvfso1_500.gif

Bu arada Katsura'nın röportaj sırasında taktığı maske de City Hunter göndermesi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

JoJo'yu bitirdim ama aklıma takılan sorular var;

-Part 2'de Joseph Joestar zekası ile dövüşleri kazanırken part 3'de o zekasından eser yok.
-Part 3'de dalga gibi bir güç bir anda yok oldu , hani neden böyle birşeyapıldı anlamıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boku dake ga inai machi'nin ikinci bölümünü izledim şimdi baya yavaş ilerliyor gibi ama aslında çok şey işleniyor.  29 yaşında çocuk bedenin yaşayacağı hisleri yaşamış olması çok sevimliydi. 

Katil öğretmen mi? yoksa şu ruhsuz bebe mi? Ben her bölüm bi katil çıkarırım şimdi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boku dake ga inai machi'nin ikinci bölümünü izledim şimdi baya yavaş ilerliyor gibi ama aslında çok şey işleniyor.  29 yaşında çocuk bedenin yaşayacağı hisleri yaşamış olması çok sevimliydi. 

Katil öğretmen mi? yoksa şu ruhsuz bebe mi? Ben her bölüm bi katil çıkarırım şimdi :P

Bana çocuk gibi geliyor katil.

Çok ruhsuz hani rahat bir şekilde insan öldürebilecek biri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana çocuk gibi geliyor katil.

Çok ruhsuz hani rahat bir şekilde insan öldürebilecek biri.

Ben de annesini öldürdükten sonra eleman evine giderken katille karşılaşmıştı ve katilin gözleri kırmızıydı bu veletin gözler de kırmızı oldu bi şu okuldan sonra yolda konuştuklarında ondan şüphelendim. Tabi ifadesiz olması ayrı bi kanını donduruyor insanın ama bu tür dizilerde kimden ne çıkacağı belli de olmuyo... bkz Another...!!!  :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Schwarzesmarken diye bi anime var bu sezon izleyen oldu mu? Nasıl bir şey? Başlasam mı? Başlamasam mı? 

Ey bu sorulara cevap verecek insanoğlu nolur acı ve spo verme...!!!!! :$

Muv Luv Alternative Total Eclipse animesi ile bağlantılı diye biliyorum. Serinin visual novel'ı baya ünlüymüş.

https://vndb.org/v/all?q=;fil=tagspoil-0;rfil=;o=d;s=rating

Ama animeleri nasıldır bilmiyorum ben de izlemeyi düşünüyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gintama sonunda 35 - 41. bölüm izledim yani shougun suikasti arc :D

Allahım tüm aksiyon içinde en hoşuma giden yer Kamui vs Sougo idi   :cheer2-onion-head-emoticon:

Resmen damat kayınçosu ile vs atmış gibi geldi la  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Kagura vs Kamui de hele o Kaguranın Kamui'deki Sougonun yaraladığı yerlere doğal hedef alması dolaylı kombo  :cheer3-onion-head-emoticon:

Birbirlerini sevmeseler de en sevdiğim çift  :wub:  Bknz: 32. bölüm  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.