Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Bir saat önce, Esora yazdı:
  Gizle

Naruto dier serilere göre karakterlerde pek bir deişiklik yapmadı açıkcası...Kishimoto'nun yaratığı en güçlü villain Madara Uchiha'dır.İtachi ise piyon rolündeydi.Madara yenilseydi ana karakterlere P-UP aldırarak yeniltirdi...

Spoiler

Bak sayın forumcu arkadaş. Ben senin dediğinin tersini demiyorum ama tartışmaya devam ediyoruz. Anlaman gereken şey şu. Benim oluşturduğum durum gerçekleşseydi ihtimalleri düşünemezdik. Madara en güçlü villain ama halihazırdaki durum böyle... Sen benim dediğim Itachi Powerup'ını hesaba katmadan mantık yürütüyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

1 dakika önce, Envitras yazdı:
  Gizle

Bak sayın forumcu arkadaş. Ben senin dediğinin tersini demiyorum ama tartışmaya devam ediyoruz. Anlaman gereken şey şu. Benim oluşturduğum durum gerçekleşseydi ihtimalleri düşünemezdik. Madara en güçlü villain ama halihazırdaki durum böyle... Sen benim dediğim Itachi Powerup'ını hesaba katmadan mantık yürütüyorsun.

Spoiler

Anlatmak istediğim şu ki...İtachi şu an Madaradan güçsüz bir durumda.Diyelim ki o power up'u aldı lakin en fazla Madarayla güçleri eşitlenir.Böyle bir vs olsa bile güzel bir savaş sahnesi görürdük kazanan her halükarda Madara olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gundam 00 Movie : Awaking Of The TrailBlazer

Spoiler

İngilizce izledim ve çok beğendim . Tieria 'nın dönüşü süper olmuştu ayrıca yeni bir Movie 'si gelir bence çünkü Setsuna Ve Tieria ELS'in boyutuna gittiler eminim ondan sonrasını anlatan bir movie yapılacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 29.06.2016 at 03:52, ansatsuken yazdı:

İtaçi > Madara 

Spoiler

QM092r.png

Sanmıyorum.Madara onu ne hallere getirir...mantık pls. Madara her türlü İtachiden daha üstün bir güçte.

4283147-madarastompitachi.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Shingeki no Kyojin manga spoiler içerir.

Spoiler

Arkadaş Armin ölmesin dedik. Erwin öldü. Gül gibi kaşlı karakter uçup gitti.

Armin cılız bir deve dönüştü. Biliydim böyle olacağını. -_-

Kaç sayıdır kim ölücek diye bakıyorduk. Sonunda belli oldu :((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.