Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Önerilen İletiler

An itibariyle Sangatsu no Lion 2. sezon puanları Myanimelist: 9,08 (uzun aralıklarla güncelleniyor şimdi daha fazladır muhtemelen) AniDB: 9,33 (Erkekler: 9,45, Kadınlar: 8,74).

Sanırım Umino Chika'nın yeni başyapıtı bu seri. Puanlar beklediğimin çok üstünde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu ReLİFE'ın ''mangasının yanına yaklaşamazlar'' diye animesini izlemem heralde diyordum (başlıca neden de Kaizaki'yi Kuroko'nun seiyuusunun seslendirmesi. Yani Kaizaki için biraz fazla soft bir sesti ben mesela Daisuke Ono'yu görmek isterdim böyle Handa Seishuu'dakine benzer bir performans süper giderdi) ama galiba animeyi biraz hafife almışım. Belki birazdan fazlası da olabilir. Sanırım müziklere özel bir önem göstermişler. Şimdilik iki parçaya denk geldim..

Spoiler

..biraz daha eşelesem Allah bilir nelerle karşılaşacağım Allah bilir başka hangi ''eski parçalar''a denk geleceğim. Hiç beklemiyordum bunu.. Bilseydim daha önce başlardım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

-Yahari Ore no Seishun Love Come-wa Machigatteiru 3. Sezon

-Re Zero-kara Hajimeru İsekai Seikatsu 2. Sezon

-Kaguya-sama wa Kokorasetai 2. sezon

-Shokugeki no Souma Gou no Sara

-Strike the Blood IV

-Violet Evergarden Movie

-Omoi Omoware Furi Furare (Movie)

Bir tanesi bile o sezon için heyecan uyandırabilecek iken, hepsi bir sezona denk gelmiş. İlkbahar sezonu heyecanlı olacak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sword Art Online'ın genelde ilk sezon ilk 14 bölümü beğenilir ama benim en beğendiğim kısımlar 2 sezon ilk 14 bölüm. Bunda Sinon'un olmasının önemli etkisi olsa da bir diğer neden de daha ciddi bir atmosferin olması. Cıvıl cıvıl kostümlü rengarenk pericikli çiçekli böcekli sahnelerin bolca olduğu ilk sezona nazaran daha askeri bir ortam vardı. Tabi yine Sinon'un diğer kızlara nazaran oldukça ciddi bir hava katması da Sinon'un bir başka artısı. Zaten diğer kızların pek de gözükmediği ilk 14 bölümlük kısımdan sonra eski havasına çabucak bürünüverdi. Sinon da kostüm değişikliğinden sonra karizma kaybına uğradı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gallardo, 20 saat önce yazdı:

Sword Art Online'ın genelde ilk sezon ilk 14 bölümü beğenilir ama benim en beğendiğim kısımlar 2 sezon ilk 14 bölüm. Bunda Sinon'un olmasının önemli etkisi olsa da bir diğer neden de daha ciddi bir atmosferin olması. Cıvıl cıvıl kostümlü rengarenk pericikli çiçekli böcekli sahnelerin bolca olduğu ilk sezona nazaran daha askeri bir ortam vardı. Tabi yine Sinon'un diğer kızlara nazaran oldukça ciddi bir hava katması da Sinon'un bir başka artısı. Zaten diğer kızların pek de gözükmediği ilk 14 bölümlük kısımdan sonra eski havasına çabucak bürünüverdi. Sinon da kostüm değişikliğinden sonra karizma kaybına uğradı.

Geneli bilmem, araştırmam, ilgilenmem. Ama bence de ilk 14 bölüm iyiydi. Aynı şekilde 2. sezonun da ilk yarısı güzel, ikinci yarısı kötüydü.

Ekstradan : Ordinal Scale'e bayıldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
AntiNewEra, 07.01.2020 - 00:30 yazdı:

Geneli bilmem, araştırmam, ilgilenmem. Ama bence de ilk 14 bölüm iyiydi. Aynı şekilde 2. sezonun da ilk yarısı güzel, ikinci yarısı kötüydü.

Ekstradan : Ordinal Scale'e bayıldım.

Ordinal Scale'i de izlemeyi düşünüyorum. Peki Gun Gale Online'ın ana karakteri hakkında ne düşünüyorsun? Reeldeki haliyle, Sinon'dan sonra SAO serilerindeki 2. favorim olur gözüyle bakıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gallardo, 16 saat önce yazdı:

Ordinal Scale'i de izlemeyi düşünüyorum. Peki Gun Gale Online'ın ana karakteri hakkında ne düşünüyorsun? Reeldeki haliyle, Sinon'dan sonra SAO serilerindeki 2. favorim olur gözüyle bakıyorum.

Bu sabah bitirdim GGO'yu, açıkcası çok ilgi çekici gelmedi ana karakter.

Dış görünüş kaygısı olan insanları zaten oldum olası sevmemişimdir. Sırf oyunu beğendiğim için izledim seriyi.

Edit : Sinon delikanlı kız, severim onu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
AntiNewEra, 6 saat önce yazdı:

Bu sabah bitirdim GGO'yu, açıkcası çok ilgi çekici gelmedi ana karakter.

Dış görünüş kaygısı olan insanları zaten oldum olası sevmemişimdir. Sırf oyunu beğendiğim için izledim seriyi.

Edit : Sinon delikanlı kız, severim onu.

Görünüşünü sevdim. Öz güven problemi olsa da hala favorim olmaya aday :)

Not: Kokoro Connect - İnaban. Sinon'u sevdiğin için anime ve karakter önerisi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş