Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Candy Candy hakkında ağır sitem icerir. :/

Spoiler

Simdi. Oldu. Mu. Bu? Oldu. Mu. Yani. Daha 24.bolumde serinin beyaz atli prensini oldurmek. Olacak is mi. Baska karakter mi yoktu oldurucek? Antiniyyy. :( Seriye azicik sogudum ve izlerken bunaliyorum artik._. Yani neden acabaa? Cocuk dizisinde dram-_- ve ölum niyee? Niye yaaniiii. ;-; Isyeaaaaan. ;-; Butun psikolojimi yerle bir ettiler yahu. Simdi de Stair'le Archie Ingiltere'ye gidiyormus. Kocami goturiyleer. :angry: Yetisin gomsulaag. :angry: Gidemezler ya gitmesinler. :( Anthony'siz zevki cikmaz ki animenin yani. Evlenceklerdi daha. Bu Candy kawaisou :( hic mi mutlu olamiycak. :/ Yani siz bunu kucukken nasil izlediniz anlayamiyorum. :| Seytan sembolu bile vardi animede sjakdfkf Ben subliminalim diye bagiriyodu... :| Tamam rahatladim azcik gidiyorum. D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Candy Candy hakkında ağır sitem icerir. :/

Simdi. Oldu. Mu. Bu? Oldu. Mu. Yani. Daha 24.bolumde serinin beyaz atli prensini oldurmek. Olacak is mi. Baska karakter mi yoktu oldurucek? Antiniyyy. :( Seriye azicik sogudum ve izlerken bunaliyorum artik._. Yani neden acabaa? Cocuk dizisinde dram-_- ve ölum niyee? Niye yaaniiii. ;-; Isyeaaaaan. ;-; Butun psikolojimi yerle bir ettiler yahu. Simdi de Stair'le Archie Ingiltere'ye gidiyormus. Kocami goturiyleer. :angry: Yetisin gomsulaag. :angry: Gidemezler ya gitmesinler. :( Anthony'siz zevki cikmaz ki animenin yani. Evlenceklerdi daha. Bu Candy kawaisou :( hic mi mutlu olamiycak. :/ Yani siz bunu kucukken nasil izlediniz anlayamiyorum. :| Seytan sembolu bile vardi animede sjakdfkf Ben subliminalim diye bagiriyodu... :| Tamam rahatladim azcik gidiyorum. D:

seriyi bilmiyom ama anlatışından yarıldım[emoji1][emoji23][emoji23]

owari no seraph ta neler olur tahminler var mı[emoji58]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

seriyi bilmiyom ama anlatışından yarıldım[emoji1][emoji23][emoji23]

owari no seraph ta neler olur tahminler var mı[emoji58]

Ya niye yptn bnu simdi yaa. Yazdiklarimi hatirlayinca o sahne gozumun onune geldi. Ablama da hatirlatayim da birlikte aglayalim bari. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demin yanlışlıkla ileti attım ve gizledim nedeni sadece bir ''R'' harfi atmamdı. -,- Gerçi sadece yönetici kısım görecek amman ne ise !1
Rose of Versailles hakkında spoiler içere biliiir. ^.^

Allah.ımm ölüyorum bu nasıl bir duyguu daha 5.ciltteyim lakin şu 3.ciltten beri resmen kalbim çıkacak gibi atıyor kimse kimseye kavuşamıyor kavuşsa da olmaz yani olamaz kız kraliçe olmuş -ittifak için gelin gitmişti- ama gerçek aşka rastlıyor üstelik çocukları var ve kral sağ kadını da çok seviyor sorun kadın onu sevmiyor o anlamda :/ yasak aşk yaşamak zorunda onu geçtim Oscar ah Oscar.ım benim T-T erkek gibi yetiştirilen bir kız kendileri ama hep üniformalı veya tişört şeklinde giyindiğinden ve hep ağır başlı tavır takındığından kız demeye şahit ister -gerçi rast geldim bir kere elbise giydi- ama ben onu çok sevdim tıpkı diğerleri gibi !1 Kadın olmasına rağmen kadınlardan da ilgi gören bir kadın. Üstelik rütbeli. Bundan da bence ama ne ise yaa ve şu an acı çekiyor nalet olsun ben de acı çekiyorum hem de çok TT-TT 5.ciltteyim henüz ve Andre.nin gözü yaralandı kara şövalye tarafından kör olabilirtesi ise çok yüksekmiş. :'( Ne derse kahrolursunuz ? He ne ? Oscar için gözünü her zaman feda edebileceğini söyledi ve Oscar yıqıldı Andre Oscar.ı seviyordu ama Oscar ise Kraliçenin yasak aşkını Fersen yani bu ne be ölücem şimdi of off yaa bi de bunlar da bi yana Oscar resmen pisi pisine ölecek vallahi bak zaten orayı okuduğuma hem pişman hem de merak eder oldum ölüm yılını bilmek çok koydu be hem de çok. :smile_artiz: Bu sefer valla ben araştırmadım manganın içindeki bir 'karakter tanıtım' yazısında denk geldim. Umarım tatlı sona bağlanır ölüm yılına çok az kaldı bekliyorum işte ha öldü ha ölecek ölme derken ve geride 5cilt var ne olacak yaaa bu Oscar.ın sevda işi hep böyle işi mi ön planda olacak peki ya kalbi ? Neden sevdiği kişiden vazgeçmek zorunda geçen baloda Fersen için dedikleri beni kahretti zaten zalım dünyaaa !1!! Niye ya niyee vallahi dayanamıyorum artık bu nedir kimse doğru düzgün bir sevgi yaşayamayacak mı en çok Oscar.ı merak ediyorum._. onun mutluluğunu acaba ne olacak yoksa ölecek mi ölmeden mutluluğu görsem. Resmen masayı klavyeyi dövüyorum şu an iyi ki bu seriyi Gallardo00 önermiş çok sevdim ayrı zamanda da acı çektim, çekiyorum bakalım. Ha gayret. T^T Şimdi git de işin yoksa Oscar.ın ve diğerlerinin acı çekişini izle içimden gelmiyor o anlar hızlı hızlı geçse offf. >-<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay be ...(GTO)

Çoğu kişi 99 yapımı diye dandik bir anime zanediyor ; ama ilk bölümlerden kendini belli eden hoş bir anime. Finali gerçekten güzel bitti.

Bir öğretmenin öğrencisi için suçu üstlenmesi ...

Onizuka.Eikichi.full.291265.jpg

Boyle hocam olsun canimi yiyin ya :( kac kere baslayacagim deyip baslayamadigim ve pisman oldugum seri. :p Yine yaza kaldi ama. :( Ilk bolumun yarisini anca izlemistim. :DD O pis kizi affediyorsa buralari terk ederim-,- Ediyor mu? :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyle hocam olsun canimi yiyin ya :( kac kere baslayacagim deyip baslayamadigim ve pisman oldugum seri. :P Yine yaza kaldi ama. :( Ilk bolumun yarisini anca izlemistim. :DD O pis kizi affediyorsa buralari terk ederim-,- Ediyor mu? :(

Affediyor. Oysaki Onizuka yeni okula geldiğinde  başka bir  kız Onizuka'yı şantaj , hırsızlık , iftira ... gibi yollarla okuldan attırmaya çalışıyor .

Animede  sınıf ikiye bölünüyor :

1-Onizukayı koruyanlar , öğretmeni olmasını isteyenler

2-Onizukayı okuldan attırmaya çalışanlar.

Benim favorim de önce Onizuka'yı okuldan attırmaya çalışıp sonra ona yardım eden Kikuchi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama

Gintama'nın son mangasında ağladım resmen , bayaa bayaa ağladım , ''Son Kılıç'' yazısını gördüm olay koptu gitti bende , sonra işsiz gibi mangayı tekrar okumaya başladım , Shogun'un öldüğü sayıyı okurken tekrar ağladım , Shinsengumi'nin gidişine ağladım , son manganın adına ağladım . Gintama'ya hunharca güleceğime , ağlıyorum , o kadar çok seviyorum ki , hayatımın bir parçası gibi oldu , soyutlayamıyorum kendimi , o karakterleri , o olmayan konusu , her şeyiyle seviyorum . Patsuan'ın gözlük esprilerini dahi yapsınlar arka arkaya yine izlerim. Ama bitmesin. Fakat şu anda başka bir ''boss'' gelecek gibi de durmuyor , neler olacağını tahmin edemiyorum Gintama bu , Sorachi bu , ne olacağı belli olmaz . Takasugi okey dörtlüsüne geri döner mi ? Shinsengumi'yi görme şansımız olur mu? Sorular sorular... Bölümleri ezberledim artık.   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • Forum Admin

Serinin çevirisi bittiğine göre rahatça sövebilirim artık  :smile_artiz: Major

uleyn bir manga yapayım demişsin içine etmişsin  <_< Tüm sezonlarda mutlaka bir sakatlık tam rekor kıracak hopp sakatlık maçı kazanacak hopp sakatlık hadi bunu geçtim diyelim etrafında ki tüm karakterler salak mı olur bir adamın yaa kendi zaten bencilin odunun teki bir de yan karakterler aynı şekilde salak olunca 6 sezon boyunca sövüp sövüp duruyorsunuz :angry: Seriyi biraz daha uzatalım derken içine ediyorsunuz. Koçundan tutun da doktoruna kadar denyo dolu, adam sakatlanmış buna rağmen biri çıkıpta ya sen ne yapıyorsun otur şuraya kırarım bacaklarını demiyor, bir omzunu sakatlıyor, olmadı bacağını sakatlıyor olmadı diğer omzunu sakatlıyor tabi birde psikolojik olarak çöküyor borumu 19 yıllık hayatında adam hep sakat birde süper atıcı olacak, kimse demiyor geleceğin gidiyor böyle olmaz ama bu Goro ne olursa olsun sahada ölse de oynar tüküreyim sizin mantığınıza dikkat çeken tek şey sakatlansan hatta bir daha oynayamasan bile o anki maçta oyna, de gidin başka işiniz gücünüz mü yok  -_-

Çoğu yerde en iyi serilerden biri olarak kabul görmesine rağmen bana göre çok fazla abartılan ve bencillik üzerine kurulmuş, hiç bir değer yargısı aşılamayan,  sporun ve sporcunun değerini küçük gören bir seri evet güzel mi güzel çoğu seride olmayan bir karakter gelişimine sahip elinizde büyüyor sıpa resmen, ama geniş olarak bakıldığında aldığı puanı hak etmiyor bana göre. Tamam seriyi uzatın tüm bir yaşamı ele alın ama  spor sadece sakatlıklardan meydana gelen yada kendi benciliğiniz ile yükselebileceğiniz bir olay değil çok daha muhteşem olabilecekken pazarlama ve mangakanın sınırlı hayal gücü dolayısı ile benden sınıfta kalmış bir seri  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.