Jump to content

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

Yeni Bir Kadroyla Ortaya Konacak Yeni D.Gray Man Animesi Ne Zaman Başlıyor?

Jump Festa, Shueisha’nın sponsorluğunda kitlelerle buluşmuş anime ve mangalar üzerine 1999’dan beri gerçekleşen ve yeni anime, oyun ve ürünlerin anime severlere müjdelendiği  yıllık bir etkinlik olarak pek çok önemli duyuruya ev sahipliği yapmıştır şu zamana dek. Bugün Chiba’da gerçekleşen Jump Festa 2016 da bu konuda istisna değil çünkü etkinlik, 2006 – 2008 yılları arasında yayımlanan ve mangakası Katsura Hoshino’nun rahatsızlığı gibi talihsiz bir nedenden ötürü erken sonlandırılmış olan D-Gray Man animesinin 2016 yılında yeni bir kadroyla geri dönmeye hazırlandığını açıkladı.

1450604358-d-gray-man-kv.jpg?resize=600%

Twitter’da yeni seri için paylaşılan bu yeni görsel üzerinde “Yaşamak istiyorum. Seni yok etsem bile…” satırlarını taşıyor.

2004 yılında Weekly Shonen Jump’ta yayımlanmaya başlayan ve yine mangakanın sağlık durumu sebebiyle sık sık askıya alınan D-Gray Man mangası, 2009 yılında Jump Square dergisinde hikayesine devam etmişti. 2013 yılında yine ara vermek zorunda kalan manganın bir yıldan fazla süren bu aranın ardından bu sefer Jump Sq. Crown (Jump Square Crown) dergisinde yeniden başlayacağı haberi, bu sene temmuz ayında gündeme gelmişti ancak bu haber animenin de geri dönüşüne yönelik en ufak bir kanıt niteliği taşımıyordu haliyle bugün gerçekleşen duyurunun manganın takipçilerini ve animenin sadık hayranlarını sevince boğması kaçınılmaz oldu.

Duyuruda bahsedilen yeni kadrodan ilk isimler ise seiyuular arasından geldi. Buna göre 2 yıl süren seride ana karakter Allen Walker’ı seslendiren Kobayashi Sanae koltuğunu Haikyuu!!’da Hinata Shouyou’yu seslendiren Murase Ayumu’ya bırakırken; Daisuke Kishio’nun sesiyle hayat verdiği Howard Link’in seiyuusu için ise Kamisama Hajimemashita’nın Tomoe’si Tachibana Shinnosuke ismi verildi.

Yeni seri için açılan resmi internet sayfası manga çizimlerinden oluşan bir de tanıtım videosu paylaştı.

Alıntıdır = Anime Fantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Bir Kadroyla Ortaya Konacak Yeni D.Gray Man Animesi Ne Zaman Başlıyor?       Jump Festa, Shueisha’nın sponsorluğunda kitlelerle buluşmuş anime ve mangalar üzerine 1999’dan beri gerçekleşen

Allen Walker'ın Seiyū'su değişir mi yaa, ana karakter arkadaş...

bu anime yarım olduğu için izlememiştim umarım bu sefer tamamlarlar :|

ya hiç beklemiyordum çok sevindim .ilk izlediğim animelerdendir ve  farklı bir yeri var bende..seiyuu kadrosu değişmiş ama benim favori karakterlerimden Kanda Yu ve Tyki Mikk seiyuuları değişmez umarım. Darısı Bleach ın başına

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam çevirisine başlamıştım siteden sen paylaşmışsın :P Mangasını takip ettiğim tek shounen. Animesini merak ile beklediğim ikinci shounen  :head2:  Gelsinnnnnn artık diye aylarca mangayı bekledim manga devama başladı derken bir mutlu haber de animesinden geldi daha ne isteyim... 

Bleach tabii ki de... Darısı Bleach'in başına :LTkJN9u: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.