Jump to content

Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları

Luluna

Önerilen İletiler

Selam gençlik,

Evet yine ben ve can sıkıntısından uğraştığım boş işler. Öylesine kalemin ucuyla 2-3 chibi çizip oyalandım kendi çapımda. Şimdilik bu kadar var ama çizdikçe atarım, yeni kurgular oluşturup daha özenli çizerim artık  :P

Saitama-kun ve Genos-kun vs İskelet amca

24bnndd.jpg  

Saitama ve Fırat :D

5vpvys.jpg  

Mutfağımdaki fare Luffy

11r7hhy.jpg  

Turkuaz rengim olmadığından yeşil saçlı olmak zorunda kalan Miku'nun mikrofonla savaşı

20hq91t.jpg  

EKLENTİ:

Haruka'nın isteği üzerine Haru-Chibi  :rolleyes:

2rh1v9y.jpg  

EKLNTİ2

Absentia'nın isteği: Gündüzleri cici bir öğrenci, geceleri ise part-time ninja :P& :P; :P& :P;

inrhmp.jpg   

EKLENTİ 3

Witch'in isteği  ^_^& ^_^ ^_^

2nvx8ug.jpg 

GokTengri'nin isteği Rin Tohsaka ve bonusu Archer

2wovypf.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam gençlik, Evet yine ben ve can sıkıntısından uğraştığım boş işler. Öylesine kalemin ucuyla 2-3 chibi çizip oyalandım kendi çapımda. Şimdilik bu kadar var ama çizdikçe atarım, yeni kurgular oluşt

Elbette yaparım,  yarım saate yapar eklerim hem Rin hem de Archer'lı bir şeyler takipte kalalım  :LTkJN9u:   Bilmiyorum seni yansıttı mı, içimden geldiği gibi yaptım, beğenmene çok sevindim  :hell-yes

Ayy ya çok güzel olmuşlar :3 Paperchild mi ne diyorlardı buna ben de bir tane yapmıştım , zaten onu yapınca da zirvede bıraktım resim kariyerimi :D Çok güzel olmuş *~*

hiç güzel olmamış :P  :whistling:

Kıskandın mı  :P  Üzülme senin de chibini çizerim diyeceğim ama sen kendin zaten chibisin   :lol2-onion-head-emoticon:

Herkese teşekkür ederim, istek varsa kendinizi tarif edin sizin cihibilerinizi de yapayım  :smoking2-onion-head-emoticon:  Absy hariç, o zaten kazana düştü çünkü  :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok şeker olmuşlar. :D

Sırf nasıl bi şey çıkacağını merak ettiğim için kendimi tarif edesim geldi. :D Saçlarım kısa, enseme anca ulaşıyorlar. :D Saçlarımı sağdan ayırırım sağ taraf soldan biraz daha uzun perçem gibi düşünebiliriz; rengi de siyaha yakın bir kahve. Koyu kestane deniyor sanırım ama bilemedim. :D Gözlerim de açık kahverengi. Bu kadarı yeterli sanırım, hadi hayırlısı.  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok şeker olmuşlar. :D

Sırf nasıl bi şey çıkacağını merak ettiğim için kendimi tarif edesim geldi. :D Saçlarım kısa, enseme anca ulaşıyorlar. :D Saçlarımı sağdan ayırırım sağ taraf soldan biraz daha uzun perçem gibi düşünebiliriz; rengi de siyaha yakın bir kahve. Koyu kestane deniyor sanırım ama bilemedim. :D Gözlerim de açık kahverengi. Bu kadarı yeterli sanırım, hadi hayırlısı.  :P

İsteğin eklendii  ^_^  Çok koyu kahvem yoktu saçlarının tam rengi tutmamış olabilir, bir de umarım saçın şeklini doğru anlamışımdır  : :whistling:  (Çizime göre değil de kendi sağımı baz alıp) Sağ tarafı uzun yaptım, sağdan sola doğru ayırdım saçı ve enseye kadar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İsteğin eklendii  ^_^  Çok koyu kahvem yoktu saçlarının tam rengi tutmamış olabilir, bir de umarım saçın şeklini doğru anlamışımdır  : :whistling:  (Çizime göre değil de kendi sağımı baz alıp) Sağ tarafı uzun yaptım, sağdan sola doğru ayırdım saçı ve enseye kadar

Ben olmamışım ama çok şeker olmuş eheheh Kısa ensemde derken en kısa demek istemiştim aslında ama ben diyemedim sanırım. :D Erkek saçı gibi deseydim daha anlaşılır olurdu sanırım ama artık erkeği kadını olmadığı için öyle tarif etmedim ahhahshs
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.