Jump to content

Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları

Luluna

Önerilen İletiler

Ben olmamışım ama çok şeker olmuş eheheh Kısa ensemde derken en kısa demek istemiştim aslında ama ben diyemedim sanırım. :D Erkek saçı gibi deseydim daha anlaşılır olurdu sanırım ama artık erkeği kadını olmadığı için öyle tarif etmedim ahhahshs

Hahahaa tahmin etmiştim, ben de kafamda çok canlandıramadığımdan bendeki izlenimine göre karaladım bir şeyler öyle :D Kısmet  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam gençlik, Evet yine ben ve can sıkıntısından uğraştığım boş işler. Öylesine kalemin ucuyla 2-3 chibi çizip oyalandım kendi çapımda. Şimdilik bu kadar var ama çizdikçe atarım, yeni kurgular oluşt

Elbette yaparım,  yarım saate yapar eklerim hem Rin hem de Archer'lı bir şeyler takipte kalalım  :LTkJN9u:   Bilmiyorum seni yansıttı mı, içimden geldiği gibi yaptım, beğenmene çok sevindim  :hell-yes

Ayy ya çok güzel olmuşlar :3 Paperchild mi ne diyorlardı buna ben de bir tane yapmıştım , zaten onu yapınca da zirvede bıraktım resim kariyerimi :D Çok güzel olmuş *~*

Tarif et, seni de çizeyim ne şekilde istersen   :P Zaten hastayım,sümkürerek dolanmaktan başka bişi yapmıyorum, vakit öldürmüş olurum  :dying-onion-head-emoticon:

Bu bana verilmiş en büyük lütuf sanırım. :o  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Gür koyu kestane omuzlara gelen düz saç, büyük sayılabilecek koyu kahve gözler, biraz irice bir burun. :P Ben de hasta olmaya doğru gidiyorum, donuyoruz...  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bana verilmiş en büyük lütuf sanırım. :o  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Gür koyu kestane omuzlara gelen düz saç, büyük sayılabilecek koyu kahve gözler, biraz irice bir burun. :P Ben de hasta olmaya doğru gidiyorum, donuyoruz...  

Ekledim çizimi  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:  Buraya da koyayım

2nvx8ug.jpg

Nasıl bir konsept olsun, tarzı ne olsun gibi çok ayrıntı vermediğin için kafama göre çizdim, seni böyle hayal ediyorum, pofuduk donlu  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekledim çizimi  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:  Buraya da koyayım

2nvx8ug.jpg

Nasıl bir konsept olsun, tarzı ne olsun gibi çok ayrıntı vermediğin için kafama göre çizdim, seni böyle hayal ediyorum, pofuduk donlu  :P

Ayyy Allahım o: ya harika olmuş çok teşekkür ederim bin kere teşekkür ederim. <3 Pofuduk don T.T çoraplar. *-* Müthiş olmuş yaa hhh. D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.