Jump to content

Yeni Berserk Animesi Duyuruldu!

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Efsane Serilerin Geri Dönüş Haberleri Bitmek Bilmiyor: Yeni Berserk Animesi Duyuruldu.   Animenin İlk Resmi Görseli   Son günlerde anime severlerin gündemini Itachi Shinden, Koutetsujou

Berserk konusunda Bleach deyip zihnimizi bulandırmayalım :P Berserk'in yanında esamesi okunmaz bu tür animelerin -_-   Yeni filmlerinin animasyon tarzı kötüydü bence, zaten biraz bakıp dayanamayıp kap

Aynen... Kan, kemik v.b. şeyler inandırıcılıkktan ve gerçeklikten uzak. 3D Oyunlara benziyor. :pff1-onion-head-emoticon:

İşte bu be. Güzel haberler geliyor bu sene. Bleach'den de haberler gelse çocuklar gibi sevinirdim. Ayrıca arkadaşlar mangayı okumayı sürekli erteliyorum. Okusam mi ki acaba? Ayrıca animenin kaldığı yerden devam ederse 100-150 bölüm çıkar mı güncele kadar?

Mangayı kesinlikle okumalısın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach de gelse şaşırmam artık.

Berserk konusunda Bleach deyip zihnimizi bulandırmayalım :P Berserk'in yanında esamesi okunmaz bu tür animelerin -_-

Yeni filmlerinin animasyon tarzı kötüydü bence, zaten biraz bakıp dayanamayıp kapatmıştım, yani izleyemedim. 1997 yapımı animasyon tarzı çok daha iyiydi :LTkJN9u: Zevkler ve renkler meselesi elllam :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animede olsun mangada olsun tek geçeceğim tek kurgu berserk benim 1 numaram ya ömrümü yedin seri olarak gelsede bayram etsek.

bleach den felan bahsediliyor o gelmesede olur o kadar önemli deil gidip onun konusu olan bir sayfada konuşulsun şu iyi haberi başka serilerden konuşarak turup sıkmayın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berserk konusunda Bleach deyip zihnimizi bulandırmayalım :P Berserk'in yanında esamesi okunmaz bu tür animelerin -_-

Yeni filmlerinin animasyon tarzı kötüydü bence, zaten biraz bakıp dayanamayıp kapatmıştım, yani izleyemedim. 1997 yapımı animasyon tarzı çok daha iyiydi :LTkJN9u: Zevkler ve renkler meselesi elllam :smile_artiz:

aynen bleach'te iyiydi ama berserk'in yanında esamesi okunmaz 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.