Jump to content

555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Soru; alt yazıların hangi fansuba veya çevirmene ait olduğunu belirtebilecek misiniz? Yoksa elimizde bu var idare edin mi dersiniz?

Sebep; alt yazı kaynağı benim için önemli hatta fansubuna göre ne kadar izlemek istesem de sırf çevirisi yüzünden suratına bakmadığım seriler var  :ph34r: 

Onun haricinde tek link üzerinden gidilmesi çok iyi olmuş beğendim emeklerine sağlık ^_^ Sömürmeye başladım bile  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba yeni bir oluşumla birlikte anime sektörünede el atmak istedim, oluşumun adı;     Zaman konusunda bu aralar sıkıntım olsa da sonunda paylaşabilme imkanı bulabildiğim bu dev arşivi sizlere

Üye olamıyorum  :huh: Kayıt yapıyorum kal geliyor siteye  :P

Bence animearsivcisi.blogspot.com.tr ile beraber çalışın, bir elin nesi var iki elin sesi var hesabı ;)   Benide ekle üyeliğe, Baryshx nikneymi ile   Aslında bende de 1 - 1.5 TB arası arşiv var ama uz

Üyelik sisteminin amacı budur, meseleyi uyandırmamak. Ruslar bu belli olmaz :D Ama gelecek sefer dosya isimlerini bile MD5 ile şifreleyip rar yaparken 27 karakterlik şifre mi koysam diye düşünmeye başladım.

Ruslar bu telif vs şeylerine kafayı fena takmışlar mesela telifli mail.ru videoları veya upload dosyaları paylaşılan yerlerde engellense de kendi sunucularında silinmez çünkü adamlar bize bağlı olarak indirin telife girmez rahat olun diye paylaşım yapabiliyorlar :D gerçi şu sıralar aramız ruslarla bozuk erişimi kapatmazlar ama bize verdikleri hızı düşürebilirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soru; alt yazıların hangi fansuba veya çevirmene ait olduğunu belirtebilecek misiniz? Yoksa elimizde bu var idare edin mi dersiniz?

Sebep; alt yazı kaynağı benim için önemli hatta fansubuna göre ne kadar izlemek istesem de sırf çevirisi yüzünden suratına bakmadığım seriler var  :ph34r:

Onun haricinde tek link üzerinden gidilmesi çok iyi olmuş beğendim emeklerine sağlık ^_^ Sömürmeye başladım bile  :LTkJN9u:

Prensiplerim gereği dosya isimleri salt olarak düzenlemiştim zamanında, kişisel arşivimi paylaşmak aklıma geldiğinde geç olmuştu :D Umarım encode sırasında çevirmen veya grup alt yazılara eklemiştir ismini.

Ruslar bu telif vs şeylerine kafayı fena takmışlar mesela telifli mail.ru videoları veya upload dosyaları paylaşılan yerlerde engellense de kendi sunucularında silinmez çünkü adamlar bize bağlı olarak indirin telife girmez rahat olun diye paylaşım yapabiliyorlar :D gerçi şu sıralar aramız ruslarla bozuk erişimi kapatmazlar ama bize verdikleri hızı düşürebilirler.

Eğer bir sponsor bulursam, siteye reklamını koyar Türkiyede sınırsız hız ve süreli bir barındırma işlemi yapabiliriz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer bir sponsor bulursam, siteye reklamını koyar Türkiyede sınırsız hız ve süreli bir barındırma işlemi yapabiliriz :D

Sponsor bulamazsın, çünkü yaptığın iş illegal, telif haklarını satın alıp türkçe yayınlamıyorsun :smile_oleyo:  :P Türkiye'de durum bu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Mega seçeneği süper olmuş lakin aklıma takılan bir durumu paylaşmak isterim böyle tek link yada 2 link şeklinde tüm bölümlerin olması evet güzel tek tık ile her şey pc de ama, acaba tek dosya içinde ayrı ayrı bölümler şeklinde indirme seçeneği olabilir mi? Malum bazen ara vermek gerekiyor veya tam sona yaklaşırken net gidebiliyor (başıma çok geldi) artı bir seçenek olarak serinin dosyası ona tıklayıp alt alta tüm bölümler şeklinde de bir düzenleme olabilir mi? Böylelikle hepsini yine tek tık ile indirebildiğimiz gibi herhangi bir bağlantı sorununda da en azında elimizde inmiş bir kaç bölüm olur ve tekrar baştan başlamak zorunda kalmayız  :rolleyes: Derdimi anlatabildim mi pek emin olamadım ama  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mega seçeneği süper olmuş lakin aklıma takılan bir durumu paylaşmak isterim böyle tek link yada 2 link şeklinde tüm bölümlerin olması evet güzel tek tık ile her şey pc de ama, acaba tek dosya içinde ayrı ayrı bölümler şeklinde indirme seçeneği olabilir mi? Malum bazen ara vermek gerekiyor veya tam sona yaklaşırken net gidebiliyor (başıma çok geldi) artı bir seçenek olarak serinin dosyası ona tıklayıp alt alta tüm bölümler şeklinde de bir düzenleme olabilir mi? Böylelikle hepsini yine tek tık ile indirebildiğimiz gibi herhangi bir bağlantı sorununda da en azında elimizde inmiş bir kaç bölüm olur ve tekrar baştan başlamak zorunda kalmayız  :rolleyes: Derdimi anlatabildim mi pek emin olamadım ama  :ph34r:

Doğru böyle istisnalar olabiliyor ama çoğunluk tek link olması için can atıyor :P

Bunun için en iyi çözüm, arkadaşın bütün animeleri torrent yapması :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.