Jump to content

555 GB Anime Arşivi - Yeni Yıla Özel [Anime Mekanı]

Önerilen İletiler

Mega seçeneği süper olmuş lakin aklıma takılan bir durumu paylaşmak isterim böyle tek link yada 2 link şeklinde tüm bölümlerin olması evet güzel tek tık ile her şey pc de ama, acaba tek dosya içinde ayrı ayrı bölümler şeklinde indirme seçeneği olabilir mi? Malum bazen ara vermek gerekiyor veya tam sona yaklaşırken net gidebiliyor (başıma çok geldi) artı bir seçenek olarak serinin dosyası ona tıklayıp alt alta tüm bölümler şeklinde de bir düzenleme olabilir mi? Böylelikle hepsini yine tek tık ile indirebildiğimiz gibi herhangi bir bağlantı sorununda da en azında elimizde inmiş bir kaç bölüm olur ve tekrar baştan başlamak zorunda kalmayız  :rolleyes: Derdimi anlatabildim mi pek emin olamadım ama  :ph34r:

Bunun için detaylı bir rehber hazırlayacağım ama zaten konu içlerinde belirttiğim uyarı bölümündeki şu megasync kullanırsanız bu kesilme durumunu çözmüş oluyoruz. Zaten ilk megayı seçmemin nedeni de budur. Part part verdim ki hem tarayıcı önbelleğini şişirmesin hemde megasync kullananlar durdur istediğin zaman devam et seçeneğinin bulunması.

Doğru böyle istisnalar olabiliyor ama çoğunluk tek link olması için can atıyor :P

Bunun için en iyi çözüm, arkadaşın bütün animeleri torrent yapması :P

Torrent yapma konusunda çekimserim, yazılımcıyım. PC'de ne kadar az dosya olursa o kadar iyi çünkü verilerim önemlidir benim için. Bir virüs taraması için TB'larca dosyadan vazgeçmem gerekebilir. Aslında DVD'lere çeksem, isteyenlere kargo ile yollasam korsana girer mi bilmiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba yeni bir oluşumla birlikte anime sektörünede el atmak istedim, oluşumun adı;     Zaman konusunda bu aralar sıkıntım olsa da sonunda paylaşabilme imkanı bulabildiğim bu dev arşivi sizlere

Üye olamıyorum  :huh: Kayıt yapıyorum kal geliyor siteye  :P

Bence animearsivcisi.blogspot.com.tr ile beraber çalışın, bir elin nesi var iki elin sesi var hesabı ;)   Benide ekle üyeliğe, Baryshx nikneymi ile   Aslında bende de 1 - 1.5 TB arası arşiv var ama uz

• Forum Admin

Bunun için detaylı bir rehber hazırlayacağım ama zaten konu içlerinde belirttiğim uyarı bölümündeki şu megasync kullanırsanız bu kesilme durumunu çözmüş oluyoruz. Zaten ilk megayı seçmemin nedeni de budur. Part part verdim ki hem tarayıcı önbelleğini şişirmesin hemde megasync kullananlar durdur istediğin zaman devam et seçeneğinin bulunması.

Torrent yapma konusunda çekimserim, yazılımcıyım. PC'de ne kadar az dosya olursa o kadar iyi çünkü verilerim önemlidir benim için. Bir virüs taraması için TB'larca dosyadan vazgeçmem gerekebilir. Aslında DVD'lere çeksem, isteyenlere kargo ile yollasam korsana girer mi bilmiyorum :D

Megasync benim pc de acayip kasıyor neden pc külüstür  :P Benim pc den mi yoksa genel bir sorun mu bilmiyorum lakin Uchuu Senkan Yamato 2199 2. partı inmiyor %24 de gelince sayfa çöktü uyarısı alıyorum (çerezleri temizledim pc yi açtım kapadım sync den denedim aynı sıkıntı  :ph34r:   )

Saygılar  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Megasync benim pc de acayip kasıyor neden pc külüstür  :P Benim pc den mi yoksa genel bir sorun mu bilmiyorum lakin Uchuu Senkan Yamato 2199 2. partı inmiyor %24 de gelince sayfa çöktü uyarısı alıyorum (çerezleri temizledim pc yi açtım kapadım sync den denedim aynı sıkıntı  :ph34r:   )

Saygılar  :)

Modem resetle, birazdan bakarım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Modem resetle, birazdan bakarım. :)

O modemi resetleyi okuyunca ben  :pff1-onion-head-emoticon: Resetleyemem çok fazla ayarı var bir kaybolursa tekrar düzenleyene kadar anam ağlar  :crying3-onion-head-emoticon: Neyse ne diyim kal sağlıcakla  :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.