Jump to content

2016 Kış Sezonu Tüm Animelerin Açıklamaları ve Çıkış Tarihleri

WLs

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2016 Kış Sezonu Tüm Animelerin Açıklamları ve Çıkış Tarihlerini Yayınladık.   Görsele tıklayarak veya hemen alttaki kırmızı yazılı bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.    Anime

Konu hoş güzel. Ama haberler kısmında paylaşmak için biraz geç kalınmış gibi sanki.

Misafir qwerazsd123

bleach naruto one piece kült mü :D.Ha ha.Muhtemelen en dandik kurgu yoksunu animelerdir onlar.

Movieleride ekleseymişsiniz keşke Persona 3 The Movie var .Beğendiğim seri ise Aijin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu ''Dagashi Kashi'' isimli animenin çizimleri nasıl bişey öyle ya göz çizime bakarmısın? Öyle bir yapmışlar ki kıza bakınca sanki karnıma iğne batıyormuş gibi hissettiriyor biliyorum saçma ve alakasız ama rahatsız edici bir çizimi var :stress-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni ekrana bağlayacak, gözlerimi kırpmadan izletecek şöyle çok sıkı ve sağlam bir anime istiyordum. Ajin umut vadediyor. Tokyo ghoul çakması olabilir gerçekten ama bir ihtimal tokyo ghoul'den daha iyi olabilir. Tokyo ghoul mükemmel olabilecek bir seriydi ama mangasında ve animesinde ayrı ayrı sıkıntılar vardı. Bazı gereksiz detaylar ve konu bütünlüğünü bozan sahneler dışında iyiydi. Nedendir bilmiyorum ama bana göre active raid de beni şaşırtarak iyi bir seri olacak izlenimi verdi. Ayrıca dimension w'yi de konu ve yapısı itibarı ile tamamen alakasız olacak ama needless diye bir anime vardı ona benzettim. Sabırsızlıkla olmamakla birlikte bekleyip göreceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni ekrana bağlayacak, gözlerimi kırpmadan izletecek şöyle çok sıkı ve sağlam bir anime istiyordum. Ajin umut vadediyor. Tokyo ghoul çakması olabilir gerçekten ama bir ihtimal tokyo ghoul'den daha iyi olabilir. Tokyo ghoul mükemmel olabilecek bir seriydi ama mangasında ve animesinde ayrı ayrı sıkıntılar vardı. Bazı gereksiz detaylar ve konu bütünlüğünü bozan sahneler dışında iyiydi. Nedendir bilmiyorum ama bana göre active raid de beni şaşırtarak iyi bir seri olacak izlenimi verdi. Ayrıca dimension w'yi de konu ve yapısı itibarı ile tamamen alakasız olacak ama needless diye bir anime vardı ona benzettim. Sabırsızlıkla olmamakla birlikte bekleyip göreceğim.

Herkesin kendi hezeyanı ama benim hezeyanıma göre de tokyo ghoul bi cacık değildi. Abartılan bir seri, millet insan etine hasret ondan  :smile_oleyo:  Zaten abartılmasının karşılığında, ikinci sezonu full filler olarak milletin önüne sürdüler. Serbest piyasa ekonomisi, yapacak bir şey yok :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.