Jump to content

2016 Kış Sezonu Tüm Animelerin Açıklamaları ve Çıkış Tarihleri

WLs

Önerilen İletiler

Herkesin kendi hezeyanı ama benim hezeyanıma göre de tokyo ghoul bi cacık değildi. Abartılan bir seri, millet insan etine hasret ondan  :smile_oleyo:  Zaten abartılmasının karşılığında, ikinci sezonu full filler olarak milletin önüne sürdüler. Serbest piyasa ekonomisi, yapacak bir şey yok :P

Aslında popülarite kalitenin en büyük düşmanıdır diyecektim ben de. Abartıldığı da doğru ama yine deTokyo ghoul'ün hikayesinde felsefik bir yön vardı ama yanlış türe oynadılar gibi. Seinen ve psikolojik ağırlıklı yapsalardı belki daha az izlenirdi ama mükemmel olabilirdi. Aynı dönemde çıkan ve nispeten benzer bir konuyu işleyen kiseijuu: sei no kakuritsu çok çok daha iyiydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2016 Kış Sezonu Tüm Animelerin Açıklamları ve Çıkış Tarihlerini Yayınladık.   Görsele tıklayarak veya hemen alttaki kırmızı yazılı bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.    Anime

Konu hoş güzel. Ama haberler kısmında paylaşmak için biraz geç kalınmış gibi sanki.

Aslında popülarite kalitenin en büyük düşmanıdır diyecektim ben de. Abartıldığı da doğru ama yine deTokyo ghoul'ün hikayesinde felsefik bir yön vardı ama yanlış türe oynadılar gibi. Seinen ve psikolojik ağırlıklı yapsalardı belki daha az izlenirdi ama mükemmel olabilirdi. Aynı dönemde çıkan ve nispeten benzer bir konuyu işleyen kiseijuu: sei no kakuritsu çok çok daha iyiydi.

Tokyo ghoul'daki gibi bir çocuğun ana karakter olduğu ve ergenlikten çıkamamış halleri ile seinen olmaz, bol salçalı şeyler görünce millet hemen seinen olabilir diyor. Ben felsefik bir altyapıda göremedim. Robotların aşkı ve onları anlamalıyız senaryolarının bir benzeri, empati/sempati konularına girmeyelim vıcık vıcık olur. Burada robotlar yerine, günahsız/masum kurbanlar veya saldırgan/kendilerini savunmak zorunda olan başka bir tür (Bizim ana karakter Stockholm Sendromu yaşadı işte :D)...sistem kurbanları bunlar kaarşim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tokyo ghoul'daki gibi bir çocuğun ana karakter olduğu ve ergenlikten çıkamamış halleri ile seinen olmaz, bol salçalı şeyler görünce millet hemen seinen olabilir diyor. Ben felsefik bir altyapıda göremedim. Robotların aşkı ve onları anlamalıyız senaryolarının bir benzeri, empati/sempati konularına girmeyelim vıcık vıcık olur. Burada robotlar yerine, günahsız/masum kurbanlar veya saldırgan/kendilerini savunmak zorunda olan başka bir tür (Bizim ana karakter Stockholm Sendromu yaşadı işte :D)...sistem kurbanları bunlar kaarşim :P

Kendimi açıklama gereği hissettim :) Tabii ki olduğu haliyle seinen olsun demiyorum, demek istediğim bu konuyu farklı karakterler ve olaylarla güzel bir seinen yapabilecekleriydi sadece. Neyse umarım ajin daha iyi bir seri ortaya koyar yoksa bu sezon yine elim boş kalacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi açıklama gereği hissettim :) Tabii ki olduğu haliyle seinen olsun demiyorum, demek istediğim bu konuyu farklı karakterler ve olaylarla güzel bir seinen yapabilecekleriydi sadece. Neyse umarım ajin daha iyi bir seri ortaya koyar yoksa bu sezon yine elim boş kalacak.

İstirham ederem, şu alttaki ikisini öneririm. Özellikle ilkinde, alıp götürecek potansiyel var. Diğeri daha sanatsal ;)

Boku Dake ga İnai Machi

Shouwa Genroku Rokugo Shinjuu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.