Jump to content

Merhaba arkadaşlar...

kanekihangetsu

Recommended Posts

Benim adım Berat 15 yaşımdayım Bursada oturuyorum.Bleach ve Tokyo Ghoul hayranıyım.Forumda olmama rağmen tanışma mesajı yazmamıştım.Bursada oturan arkadaşlarla tanışmak isterim.İsteyen varsa bursa anime grubumuz var.Katılmak isteyen mesaj atabilir.

• Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzun zamandır kimselere hoş gelmişennnniz demiyordum Hoş gelmişen, keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan kurallara uy istediğini yap hadi kal sağlıcakla  ^_^  Diğer konudan kopyala yapıştır yap

Hoşgeldinnn ^^

Ankarada niye öyle bir grup yok yaaa pufff

iyi forumlarr

Forum kurallarını okumayı unutma ^^

Kuralları okumuştum ama biraz fazla kural var bazılarını unutmuş olabilirim. [emoji4] Teşekkürler [emoji4] Bu arada ankara'da da var araştırırsan bulabilirsin ben ankaralıyım ankaraya gidince bayağı anime izleyen buluyorum.[emoji16]

Hoş geldin :)

Kim demiş Ankara'da yok diye.. Biz buluşuyoz :)

Teşekkürler [emoji4] bide fan-art yapan arkadaşlar varsa o gruplara katılmayı çok isterim. Resim çizmek en sevdiğim hobilerden biri kendi avatarımı oluşturuyorum daha çok [emoji4] [emoji16]

İlk olarak Hoşgeldin. Bende 15 yaşındayım. Yaşıtlarımı görünce seviniyorum ya. Bu arada kitap okumayı sever misin? Özellikle sevdiğin yazarlar var mı? En sevdiğin kitaplar? Sevdiğin türler?

Kitap okumayı severim. Gölgelerin efendisi, eragon serisi , harry potter serisi , beyaz diş gibi kitapları okuyorum. Daha sayamayacağım kadar kitap okudum.Bilim kurgu seviyorum [emoji4] Teşekkürler...

• Forum Admin

Uzun zamandır kimselere hoş gelmişennnniz demiyordum

yazacak konu bulamayınca tanışma konularına saran admin vol.84675  :whistling: 

Hoş gelmişen, keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan kurallara uy istediğini yap hadi kal sağlıcakla  ^_^

Diğer konudan kopyala yapıştır yaptım pişmanmıyım hayır  :smile_oleyo:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.