Jump to content

Merhaba arkadaşlar...

kanekihangetsu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun zamandır kimselere hoş gelmişennnniz demiyordum Hoş gelmişen, keyifli forumlar, paylaşımlar falan filan kurallara uy istediğini yap hadi kal sağlıcakla  ^_^  Diğer konudan kopyala yapıştır yap

Ben Zarganaya başladım daha bitirmedim ama sen ilk kitabı olan "Kinyas ve Kayra" var ona bak fakat Zargana da çok güzel sen internetten bak eğer bu türü seversen çok iyi olur. Bir de ilk önce onun sözlerine bak sözlerinden anlarsın Nasıl bir yazar olduğunu

Tamam bakıyım teşekkür ederim. Bu arada kendini tanıtırsan daha iyi iletişim kuracağımıza eminim. Bakınca sana hemen haber veririm [emoji4]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıkıldım. Bir kaç soru sormak istiyorum. Sen kendini tanıt ama yaş ya da genel bilgiler değil. Düşünce tarzın, insanlara bakış şeklin? Eğer buraya yazmak istemiyorsan söyle

Düşünce tarzım benim biraz farklıdır nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Ama insanlara bakış açım daha çok iyidir insanlarla tanışmak isterim ama ben çok utangaç olduğum için bu daha çok gerçekleşmez. [emoji4] [emoji4]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düşünce tarzım benim biraz farklıdır nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Ama insanlara bakış açım daha çok iyidir insanlarla tanışmak isterim ama ben çok utangaç olduğum için bu daha çok gerçekleşmez. [emoji4] [emoji4]

Ya aslında ben de öyleyim utangaçlığım bana çok şey kaybettirdi ki bu genellikle hoşlandığım kızlarla konuşamadığımdan genellikle hep başka biriyle çıkmıştır ki bu da hep içinde kalıyor

Karışık bir cümle yazdım galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.