Jump to content

[Web Novel] Mushoku Tensei (Tanıtım / Türkçe Çeviri / Tartışma)

Kaxell

Önerilen İletiler

Ellerine sağlık, süpersin, heyo senpai.. Senpai? :blink:  Valla benden sana yaşça kouhai olmaz ama Light Novel konusunda senden bana senpai olur :P Tanıtımı okuyunca ilk düşündüğüm "Kitabına hemen, derhal, acilen başlamalıyım." oldu. :head2: Açtım siteyi tam okumaya başlayacağım annem geldi ve "Erişte kescez kalk." dedi... :huh: Neyse akşam oturduğum yerde sakin sakin okurum :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hepsini İngilizce okumak için:  https://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=Mushoku_Tensei   Türkçe Çevirisi: http://novel-aozora.blogspot.com.tr/p/blog-page.html​   İngilizce mangası: http://m

3. Kitabın sonlarına gelirken sadece erkeklere yönelik fan service vermediklerini anlıyoruz. sadasdasdasdasdasdsadsa sadsadsadasdsadas ​

Tamam okuyorum. fşisdlföewpfşisd   Çok duydum adını, bir başlasam devamı gelecek ama çok üşeniyorum ya. :/ Çevirsene çevirsene  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:   Edit: Evet Novel-Aozora

Posted Images

Mangasından keşfetmiştim bu seriyi mangası o kdr cok sarmıştı ama çevirisi ingilizcede bıle sıkıntılarda mangasını türkçeye çevirirsen güzel olr.

Anime kısmına gelırse ılla ki bir kaç seneye anime olucak bu seri ama iyi bir produsyon firması ve 24 bolumluk seriyle güzel  bir şey çıkabilir tabi orjinal ending falan yapmassınlar orasınada karşıyım

Light novelın turkçe çevirisi vardı dıye biliyorum  ben ama bir türlü başlayamadım roman okumak biraz bayıyor benide 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. Kitabın sonlarına gelirken sadece erkeklere yönelik fan service vermediklerini anlıyoruz. sadasdasdasdasdasdsadsa sadsadsadasdsadas

Vv6aLV.png

Tamam okuyorum. fşisdlföewpfşisd

Çok duydum adını, bir başlasam devamı gelecek ama çok üşeniyorum ya. :/ Çevirsene çevirsene  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:

Edit: Evet Novel-Aozora'da Türkçe'si varmış, nerden tanıdık diyorum. :D

Düzenlenme: Witch tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam okuyorum. fşisdlföewpfşisd

Çok duydum adını, bir başlasam devamı gelecek ama çok üşeniyorum ya. :/ Çevirsene çevirsene  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:

Edit: Evet Novel-Aozora'da Türkçe'si varmış, nerden tanıdık diyorum. :D

Aozora baya bi revaçta olmalı ki Google'a yazar yazmaz çıktı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık, süpersin, heyo senpai.. Senpai? :blink:  Valla benden sana yaşça kouhai olmaz ama Light Novel konusunda senden bana senpai olur :P Tanıtımı okuyunca ilk düşündüğüm "Kitabına hemen, derhal, acilen başlamalıyım." oldu. :head2: Açtım siteyi tam okumaya başlayacağım annem geldi ve "Erişte kescez kalk." dedi... :huh: Neyse akşam oturduğum yerde sakin sakin okurum :)

Ahaha, normalde kohai-senpai muhabbetini roman çevirirken çok kullandığımızdan araya serpiştiriyim dedim. :D Seri bayağı zevkli, şu an 5. kitabına geldim ve gelecekte ne olcağını hala kestiremiyorum. :D

Mangasından keşfetmiştim bu seriyi mangası o kdr cok sarmıştı ama çevirisi ingilizcede bıle sıkıntılarda mangasını türkçeye çevirirsen güzel olr.

Anime kısmına gelırse ılla ki bir kaç seneye anime olucak bu seri ama iyi bir produsyon firması ve 24 bolumluk seriyle güzel  bir şey çıkabilir tabi orjinal ending falan yapmassınlar orasınada karşıyım

Light novelın turkçe çevirisi vardı dıye biliyorum  ben ama bir türlü başlayamadım roman okumak biraz bayıyor benide 

Türkçesi varmış bende hemen editledim linkleri. 

Mangasını çeviririmde aozorann ilk üç kitabı çoktan bitirdiğini görünce tam emin olamadım. Şu an mangası üçüncü kitabın başlarında ve içerik açısından kitaba rakip olamıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahaha, normalde kohai-senpai muhabbetini roman çevirirken çok kullandığımızdan araya serpiştiriyim dedim. :D Seri bayağı zevkli, şu an 5. kitabına geldim ve gelecekte ne olcağını hala kestiremiyorum. :D

Türkçesi varmış bende hemen editledim linkleri. 

Mangasını çeviririmde aozorann ilk üç kitabı çoktan bitirdiğini görünce tam emin olamadım. Şu an mangası üçüncü kitabın başlarında ve içerik açısından kitaba rakip olamıyor. 

Ben yeni başladığımdan ilk kitaptayım hala ama 9. bölüme geldim. Az kaldı bunun bitmesine. Açıklamaları oyun oynamışlığı olan biri olarak çok genel buldum ve uzun uzadıya anlatması "he he biliyoz" dememe neden oldu ama nedense atlamadan okudum yahu...  :smile_oleyo: Babası da öh yani  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yeni başladığımdan ilk kitaptayım hala ama 9. bölüme geldim. Az kaldı bunun bitmesine. Açıklamaları oyun oynamışlığı olan biri olarak çok genel buldum ve uzun uzadıya anlatması "he he biliyoz" dememe neden oldu ama nedense atlamadan okudum yahu...  :smile_oleyo: Babası da öh yani  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:

Büyüyle ilgili çoğu şeyleri en baştan uzun uzun anlatıyor, belki de bu kitabı okuyanların büyü/fantazi dünyasına ilk kez girdiğini falan zannediyordur emin değilim :P 

Hikaye ilk kitaplarda güzel gidiyor, bence ailesi ve yaşanılan olaylar falan çok zevkli :D zaten ilk iki kitabı küçük olaylarla geçtiğinden hızlıca bitiyor. 

Asıl sıkıntı 3. kitaptan sonra başladı. -_- şu an 8. kitabı ağzım açık şekilde okuyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben mangasını beğenmemiştim şahsen kitabından sonra karakterler çok çocuksu gelmişti ve tamam serinin kendisi ecchi'nin babasıdır ama ecchi sahnelerini bu kadar göze sokmaya gerek yok çünkü ecchi olduğu kadar plot da var hikayede diyoorum.Aynı şekilde animesi gelecekse mangası ve basılmış light novellerini göz önüne alarak fan servisi bol bir ecchi serisi olur 2 sezonda biter derim, ayrıca yarım biter çünkü mümkünse ln'sini okumayanlar okumasın

devamında poligami dalgası baş gösteriyor ve japonları enseste zar zor izin veriyorken her ne kadar harem olsa bile bence poligamiye izin vermezler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben mangasını beğenmemiştim şahsen kitabından sonra karakterler çok çocuksu gelmişti ve tamam serinin kendisi ecchi'nin babasıdır ama ecchi sahnelerini bu kadar göze sokmaya gerek yok çünkü ecchi olduğu kadar plot da var hikayede diyoorum.Aynı şekilde animesi gelecekse mangası ve basılmış light novellerini göz önüne alarak fan servisi bol bir ecchi serisi olur 2 sezonda biter derim, ayrıca yarım biter çünkü mümkünse ln'sini okumayanlar okumasın

devamında poligami dalgası baş gösteriyor ve japonları enseste zar zor izin veriyorken her ne kadar harem olsa bile bence poligamiye izin vermezler.

spoiler'da dediğin neden zaten seriyi özel kılıyor :P 

harem diyince bir sürü aptal kızın bi karakterin etrafına toplanmasından ziyade rudeus'un gerçekten aşık olduğu karakterlere evlenme teklifi ettiğini görmek çok mükemmel bir duygu. animesinde aşırı derecede ecchi olacağı tahmin edilebilir ve poligami konusunda da haklısın. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.