Jump to content

Türk Mangası - Drawing Death! Final Finish! 1. Bölüm ( Tanrıdan Gelen Hediye) Çıktı

WLs

Önerilen İletiler

Drawing Death! Final Finish! 1. Bölüm ( Tanrıdan Gelen Hediye)

Herkese Merhaba arkadaşlar ben Drawing Death! Final Finish! mangasının yazarı Nur. Öncelikle burada teşekkür etmem gereken iki insan var biri Figurex Admin’imiz diğeri de tabiki çizerim. Biz bu manga işine Bakuman animesinden merak salarak girdik. Ve tekrar tekrar bölümleri izledik. Yeri geldi taslaklarımızı yırtıp ağladık. Yeri geldi hikayenin bazı taslaklarını merdiven boşluklarında yaptık. Ama en önemlisi biz bu mangayı yaparak yazar çizer ilişkisinden öte abla kardeş olduk. Mangamızın ilk bölümü TANRIDAN GELEN HEDİYE‘yi siz okurlara sunuyoruz umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Mangayı Okumak için Tıklayınız. 

111.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

açıp okuyorum bakalım :) elinize sağlık , devamını beklicem :)

Teşekkür ederiz. Bir aksilik çıkmazsa eğer devamı gelecek.

Güzel olmuş. Elinize sağlık. Devamını bekliyoruz.

Teşekkürler :) 

İlerde bende manga çıkarmak istiyorum . O yüzden emeğe saygım sonsuz ... Umarım ilerde çok daha başarılı olursunuz *-*

Şimdi okucam *'*

Umarım amacınıza ulaşırsınız. Eğer yardım gerekirse hem ekip olarak hemde bireysel olarak elimden geleni yaparım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yıl birden Türk mangakalar atak yaptı ya, şaşkınlıktan ağzım açık izledim. :D Hatta siteler açıldı, o kadar çok şey yapıldı ki. Onur duydum. :')

Ellerinize sağlık arkadaşlar, sakın bırakmayın. Elimden geldiği kadar yayıp destek olacağım. Bir işe yarayayım ben de. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.