Jump to content

İmza Çalışmalarım

Önerilen İletiler

Merhabaa :) Ps ye başayalı kaç yıl olduğundan emin değilim. Aslında uzun bir aradan sonra tekrardan başladım :D Bunlar da çalışmalarımın bir kısmı. Yorumlarınızı bekliyorum :))

BKE6Jqr.png

oUjVcch.png

CUcMi_M.png

4I2GqES.jpg

2GlwCVL.png

1_8tidf.png

66T9do.jpg

ghZgroM.jpg

Fk_sAyp.jpg

KhSjTJ.jpg

Bunlar da daha yeni olan çalışmalarım

32wBAOh.png

Yazıda çok sorun yaşıyorum. Bi türlü yazı oturtamadım buna :(

Fjnk_ov.jpg

NAA5Edn.jpg

t7BDJw0.jpg

Bunu benim yaptığıma kimse inanmıyor o korkunç çalışmalardan sonra :D

RmptJem.jpg

Farklı versiyonları:

eOsvq3V.jpg

kOcl-jv.jpg

eVLJsdG.jpg

GhI7Oyk.jpg

hl6pDE.jpg

OCgZ-o.jpg

Versiyonları

E-VrjZ.jpg

lsO8zDu.jpg

aUD3AiB.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum. :) Şimdilik istek alıyorum. 

post-5158-0-09173400-1451846355_thumb.jp

post-5158-0-05108800-1451846364_thumb.pn

post-5158-0-88415900-1451846374_thumb.pn

post-5158-0-93532400-1451846426_thumb.jp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında imza kullanmıyorum ama :D yani kullanıyorum da._. FC imzası ne isee. :'( Spoiler içindekini de boş verelim patenleri çok güzel, ÖHM. İstek isteyecektim aslında çok kararsızım da. '-' Önce yorum yapayım ;-; ben beğendim, Jigglypuff'ı ve Uzumaki Pikato -?!- bunları görünce gülümseme oluştu yüzümde çok sevimli. >-< Yani kendim bunlardan pek anlamayınca pek bir laf düşmüyor bana aslında. =-= Bilmişlik yapmak da istemem beğendim güzel olmuşlar emeğine sağlık. :D Zaten beğendim de. xD Beğen butonu yani. -,-'' Hım Orihime İnoue karakteri ile bir şeyler yapabilir misin acaba ? Aslında Orihime ve Natsuki Hagiwara ikisi de aynı yerde olsa çok hoş olurdu. Eğer olmaz dersen seni saygı ile karşılarım. T-T

Ekleme: Şu Pikachu yani Uzumaki karışımı olana, Naruchu da deniyormuş. Sağ ol fark etmemi sağladın. *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Bunu kendi imzam yapabilir miyim acaba?

Düzenleme:Neyse cevap vermediğin için almış  bulundum imzayı kaldırmamı yada herhangi birşey eklememi istersen mesaj atabilirsin 

Düzenleme 2: Tekrar söylemek zorundayım cidden çok sevdim 

Bence yapabilirsin  :) Sorun yok 

Uzumaki Pikato  :D İyiymiş. Hepsi güzel de Jigglypuff neden Puff ayrı? Normalde bitişiktir.

Bilmiyorum açıkcası o sıralar doğru gibi gelmiş :D

Not: Flood için çok özür dilerim sonradan farkettim düzeltmeye çalıştım ama bir türlü beceremedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsi çok güzelmiş (kıskandım yahu :D) özellikle black rock shooter'ı çok begendim zaten favori animelerimden biri :) Bu arada birinci imzadaki karakter kim daha önce hiç görmedim  :confused-onion-head-emoticon:

bide benimde bir istegim olucakta eger mümkünse date a live'den kurumi'nin ve  hyperdimension neptunia'dan iris heart plutia'nın oldugu bi imza yapabilirmisin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.