Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Anime Türü : Dram, Josei

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : jans09

Düzenleme Sinsine

Özet; Hapisten çıkan bir adam ilk olarak nereye gideceğini bilir. "Shinigami" denilen geleneksel masal anlatan birinin performansına aşık olduktan sonra onun çırağı olmak için elinden geleni yapar. Daha önce hiç çırak almayan Yakumo adlı anlatıcı hapisten yeni çıkmış Yotaro adlı bu adamı işe alınca herkes çok şaşırır. Yotaro yeni yaşamına çok neşeli başlar, Yakumo'nun hayatındaki diğer insanlarla ve vesayetindeki Konatsu ile tanışır. Konatsu ünlü bir hikaye anlatıcısının kızıdır ve babasının trajik ölümünden sonra Yakumo onu yanına alır. Konatsu babasına hayrandır ve onun gibi bir hikaye anlatıcısı olmak istemektedir ama bir kadın için bu hiç de kolay değildir.

2.Sezon için tıklayınız.

Klasör Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png

• Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Türü : Dram, Josei Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet; Hapisten çıkan bir adam ilk olarak nereye gideceğini bilir. "Shinigami" denilen geleneksel masal anlatan birinin performansına aşık olduktan sonra onun çırağı olmak için elinden geleni yapar. Daha önce hiç çırak almayan Yakumo adlı anlatıcı hapisten yeni çıkmış Yotaro adlı bu adamı işe alınca herkes çok şaşırır. Yota

Sonunda bir josei geliyor -_- Emeği geçenlerin eline sağlık :) konuyu benim gibi yaşlı karılar bastı :D

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Beğenirsin umarım. 9unda gelecekmiş. Umarım Bunu da Funimation almamıştır :( Eskileri de çeviriyorum Barış yaaaa Sırayla ama :D Tatami bitti. Burst Angel var şimdi. 

• Forum Admin

Asdfdsa bunu da almış hani sana çeviri vermiyorlardı pis iftiracı  :smile_artiz: Neyse benim de beklediğim diğer bir seri şöyle köşede dursun bitince tadını çıkara çıkara izlerim  :whistling: Emeklerinize sağlık  ^_^

Asdfdsa bunu da almış hani sana çeviri vermiyorlardı pis iftiracı  :smile_artiz: Neyse benim de beklediğim diğer bir seri şöyle köşede dursun bitince tadını çıkara çıkara izlerim  :whistling: Emeklerinize sağlık  ^_^

Çok ağır şartlar altında "şartlı" aldım. Şartları yerine getirme zorunluluğu var... Kolay değil Serhat'ın şartları bilmezsin sen. Sen onu muhabbet tatlı bi arkadaş sanıyon ama işinde çok sert :s

• Forum Admin

Sonunda bir josei geliyor -_-

Emeği geçenlerin eline sağlık :) konuyu benim gibi yaşlı karılar bastı :D

Şişştt heç yakışıyor mu biz yaşlı değiliz olgunuz :whistling: Hele ki sen ve yaşlılık  :huh:

Çok ağır şartlar altında "şartlı" aldım. Şartları yerine getirme zorunluluğu var... Kolay değil Serhat'ın şartları bilmezsin sen. Sen onu muhabbet tatlı bi arkadaş sanıyon ama işinde çok sert :s

Ne şartı bu pasta yapma yada börek açma mı acaba, dikkat ettim de hep boğaza çalışıyorum ben yaa  :smile_oleyo:

Şişştt heç yakışıyor mu biz yaşlı değiliz olgunuz :whistling: Hele ki sen ve yaşlılık  :huh:

Ne şartı bu pasta yapma yada börek açma mı acaba, dikkat ettim de hep boğaza çalışıyorum ben yaa  :smile_oleyo:

Yok kuzum pasta çörek işin kolayı olurdu benim için ne var onları yapmakta...  B)