Jump to content

( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Sinsine

Önerilen İletiler

2 saat önce, jans09 yazdı:

Ya bu bölüm çok duygusaldı.. Her bölümü ayrı bir duygusal bunun.

Göster

Aynen ya bitiyor diye üzülüyorum resmen, ikinci sezon da gelmez kesin :( Keşke günümüzdeki şu çırak çocukla kızın olaylarını da görebilseydik şöyle birkaç bölüm...

Spoiler

Geyşa ablamız da yani sağlam geyşaymış! hadi adamı bıraktın da o minnak kızcağızı nasıl bırakabildin :( suke'yle kiki'nun arkadaşlığı bambaşka ya birlikte rakugo yaptıkları sahneye bayıldım! Suke'nin rakugosunu da özlemişim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 148
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Türü : Dram, Josei Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet; Hapisten çıkan bir

Sonunda bir josei geliyor -_- Emeği geçenlerin eline sağlık :) konuyu benim gibi yaşlı karılar bastı :D

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Bir saat önce, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Aynen ya bitiyor diye üzülüyorum resmen, ikinci sezon da gelmez kesin :( Keşke günümüzdeki şu çırak çocukla kızın olaylarını da görebilseydik şöyle birkaç bölüm...

Göster

Geyşa ablamız da yani sağlam geyşaymış! hadi adamı bıraktın da o minnak kızcağızı nasıl bırakabildin :( suke'yle kiki'nun arkadaşlığı bambaşka ya birlikte rakugo yaptıkları sahneye bayıldım! Suke'nin rakugosunu da özlemişim :)

Belki son bölümde birazcık gösterirler. 

Spoiler

Gelecek bölüm Suke ölüp Kiku kızı yanına almaya karar verirse eskileri göstermez artık gibime geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, jans09 yazdı:

Belki son bölümde birazcık gösterirler. 

Göster

Aynen öyle olabilir. En azından belki son bölüm onları anlatır, hiç yoktan iyidir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet özetlerinde vardı... Gençler baya eğleniyor gibiydi... :rice-ball-smiley-04: Suke'nin o diz çöktüğü anda resmen içim parçalandı... Dediğin gibi olan küçük kız Konatsu-chan'a oldu... Ama Kiku da kendini toparlayamamıştır haaa.... Senin yerine onunla ben gideceğim.... Yine bırakmadı kadını Kiku'ya Suke... Çok ironik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dramatik, duygusal ve romançikku ne arasan vardı bu bölüm. Bitecek sandımdı ama haftayada varmış, ilk bölümün sağlaması olacak herhalde, konatsu'nun nasıl büyüdüğünü göreceğiz. 

Konatsu'nun gençlik/yetişkinlik sesini duyacağım için mutluyum:admire2-onion-head-emoticon:

Bölüm için teşekkürler sipirmin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.