Jump to content

( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 148
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Türü : Dram, Josei Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet; Hapisten çıkan bir

Sonunda bir josei geliyor -_- Emeği geçenlerin eline sağlık :) konuyu benim gibi yaşlı karılar bastı :D

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Japonlar sanatlarına ve kültürlerine değer veriyor. Ustanın stilini daha çok beğendim, Yotaro'nun tarzı fazla kabalama gibi geldi. Belki ustalaşınca daha iyi olur.

Bu arada konatsu'nun seslendirmeside hoşuma gitti. Seiyuu baya iyi ;)

Ben Yotaro'yu sevdim ya. Ustada ben de uyurdum kesim hahahaha :D orda iyi güldüm bu arada. Böyle bir sanatlarının olduğunu bilmezdim ama ilginç olmuş şimdinin sesli kitaplarının atası gibi. Çok hoş bir şey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimler öyle güzel öyle zevkli ki insanın izledikçe izleyesi geliyor. Asıl güzel yanı da böyle zevkli bir yapımın, saçma sapan animelerin kol gezdği bir dönemde çıkmış olması. Bu dönem verimli kılan sayılı yapımlardan.

Hikaye anlatımı odaklı olduğu için adeta bir seiyuu resitali olacak gibime geliyor ki seiyuular da işin hakkını gayet güzel vermişler. Zaten Gintama'dan tanıdığım Katsura (Akira İshida) ve Ayame'nin (Yuu Kobayashi) seiyuuları ve hayranı olduğum Megumi Hayashibara başlı başına bir izleme nedeni sayılır benim için. Böyle seiyuulardan da sağlam bir resital çıkar hani :)

Sanırsam çeviri bakımından zor olan serilerden. Bir de diğer bölümler de ilk bölüm gibi 45dk olursa (bir izleyici olarak her ne kadar bunu istesem de :rolleyes: ) çevirmen için epey zorlayıcı olur. Böyle zorlayıcı bir seride emeği geçen herkesin emeklerine sağlık çok güzel insanlarınız  :rolleyes:  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimler öyle güzel öyle zevkli ki insanın izledikçe izleyesi geliyor. Asıl güzel yanı da böyle zevkli bir yapımın, saçma sapan animelerin kol gezdği bir dönemde çıkmış olması. Bu dönem verimli kılan sayılı yapımlardan.

Hikaye anlatımı odaklı olduğu için adeta bir seiyuu resitali olacak gibime geliyor ki seiyuular da işin hakkını gayet güzel vermişler. Zaten Gintama'dan tanıdığım Katsura (Akira İshida) ve Ayame'nin (Yuu Kobayashi) seiyuuları ve hayranı olduğum Megumi Hayashibara başlı başına bir izleme nedeni sayılır benim için. Böyle seiyuulardan da sağlam bir resital çıkar hani :)

Sanırsam çeviri bakımından zor olan serilerden. Bir de diğer bölümler de ilk bölüm gibi 45dk olursa (bir izleyici olarak her ne kadar bunu istesem de :rolleyes:  ;)çevirmen için epey zorlayıcı olur. Böyle zorlayıcı bir seride emeği geçen herkesin emeklerine sağlık çok güzel insanlarınız  :rolleyes:  ^_^

Çeviri zor değil. Uzun :D Komik sahnelerden ve akıcı hikaye anlatımından dolayı çok da keyifli çevirdim ama umarım ağır drama bağlamaz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.