Jump to content

( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Sinsine

Önerilen İletiler

13 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Dramatik, duygusal ve romançikku ne arasan vardı bu bölüm. Bitecek sandımdı ama haftayada varmış, ilk bölümün sağlaması olacak herhalde, konatsu'nun nasıl büyüdüğünü göreceğiz. 

Konatsu'nun gençlik/yetişkinlik sesini duyacağım için mutluyum:admire2-onion-head-emoticon:

Bölüm için teşekkürler sipirmin ;)

Bu arada Konatsunun her iki sesi de: yetişkinlik çocukluk: aynı seiyuunun.. Bu da miniş bir bilgi olarak burada kalsın... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 148
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu Anime Türü : Dram, Josei Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2016 Çevirmen : jans09 Düzenleme : Sinsine Özet; Hapisten çıkan bir

Sonunda bir josei geliyor -_- Emeği geçenlerin eline sağlık :) konuyu benim gibi yaşlı karılar bastı :D

5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

Son bölümde ben bilem şaştım.... 

Spoiler

Bir an Suke'yi görünce sisler içinde aha Kiku'yu almaya geldi dedim... Yotaro "Sukeroku adını taşımama izin verin..." dedi ya offfff diye geçirdim içimden.. Sukeroku'nun kovularak rakugo yapamayıp tiyatro köşelerinde sürünen yaşlı ustasının, uyuz Yakumo ustaya kazığı oldu resmen! Çok eski bir hesaplaşma var işin içinde... Acaba sonra neler olmuştur... Benim düşüncem; Kiku çırağının Sukeroku ile aynı kaderi paylaşarak sürünmesini istemediğinden Sukeroku ismini almasını kabul eder ki bu son sahnede "yakuza" şoku ile beraber geliyor. Yotaro, Konatsu ile evlenir... "Kız da anası gibi çıktı valla." Kiku demiştir anası Suke'nin hayatını mahvetti bu kızın Yotaro'nun hayatını mahvetmesine izin vermeyeceğim "al kızı evlen Sukeroku adını da al ama rakugoya devam et" demiştir kesin.... Ama bir şart koyduğuna da eminim.. Bir sürü senaryo dolaşıyor kafamda.. Mesela yeni birini yetiştirip futatsume yapana kadar Yakumo olarak kal ya da bir Yakumo yetiştir gibi... Kiku akıllı adam... Sonrasında ne olduğunu anlatırlar umarım... Onu da Yotaro'dan dinleriz ama dram olmasın... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bitti, izledim son bölümü. Emeği geçen herkeşe, özelliklede çevirmen-san Janset'e çok teşekkürler:th_0suit:

Spoiler

Kızda anası gibi arsız çıktı abooov, kiku'ya çektirdi ölünceye kadar herhalde. Sukeroku ismini almak istediği sahne güzeldi, normal bir bitiş oldu, çocuk olayı hariç

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.